^На початок

контакти

зверн громад і петиц

культ туризм відпоч

інвест пропоз

Освіта

Соц захист

Медицина

Цивіл зах

Громад бюджет

Місц подат і збор

Комунальні підпри заклади один рядок

Комунал послуги

Комун майно

земля

місц орг держ вл

доступ до публ інф

transport

колект договори

виборча комісія

корисн посиланн

 

Неплохие шаблоны для Joomla 2.5 здесь: http://joomlan.ru. Есть шаблоны и для других версий.

Статті

Звернення, петиції, консультації

 

edemЗа покликанням – перехід на платформу електронної демократії, на якій можна створити петицію або висловити позицію щодо проектів нормативно-правових актів, варіантів розв'язання проблемних питань

 

ПОРЯДОК розгляду електронної петиції, адресованої Новоушицькій селищній радірозгляду електронної петиції, адресованої Новоушицькій селищній раді

 

 

«ПРЯМА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ»
з Новоушицьким селищним головою
проводиться кожного першого
понеділка місяця з 10.00 до 11.00
за номером телефону
0680974698
(завантажити графік, .pdf)

 

 

НАПИСАТИ ЛИСТА
до Новоушицької селищної ради

Зразок звернення (.docx)

Право громадян на звернення (.pdf)

ГРАФІК
проведення особистого прийому громадян

у Новоушицькій селищній раді у 2022 році 

Прізвище,
ім’я, по батькові

Посада

Дні тижня та години прийому

ОЛІЙНИК
Анатолій Антонович

Новоушицький селищний голова

щовівторка,
08.00-12.00

КОСТЮЧЕНКО
Віктор Вікторович

секретар селищної ради

щоп’ятниці,
08.00-12.00

САДЛІЙ
Руслан Петрович

перший заступник селищного голови

щосереди,
08.00-12.00

МАЗУР
Петро Андрійович

заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

щочетверга,
08.00-12.00

МОСКОВЧУК
Олександр Євгенович

заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

щопонеділка,
8.00-12.00

Примітка:

особистий прийом громадян проводиться з 10.00 до 12.00 у робочих кабінетах відповідних посадових осіб за адресою: вул. Подільська, 17, смт НоваУшицяХмельницької області; телефон для довідок: +380688449980.

 

ГРАФІК
виїзних прийомів громадян керівництвом Новоушицької селищної ради у 2022 році
(завантажити .pdf)

Назва населеного пункту

День прийому

Час початку прийому

Місце прийому

с.Антонівка

8 червня

12.00

Сільський клуб

с.Антонівка

30 листопада

12.00

Сільський клуб

с.Балабанівка

23 лютого

11.00

Сільський клуб

с.Балабанівка

10 серпня

12.00

Сільський клуб

с.Березівка

27 квітня

10.00

Сільський будинок культури

с.Березівка

19 жовтня

10.00

Сільський будинок культури

с.Борсуки

4 травня

10.00

Сільський будинок культури

с.Борсуки

26 жовтня

10.00

Сільський будинок культури

с.Браїлівка

5 січня

10.00

Сільський клуб

с.Браїлівка

22 червня

12.00

Сільський будинок культури

с.Браїлівка

14 грудня

12.00

Сільський будинок культури

с.Бучая

11 травня

12.00

Сільський клуб

с.Бучая

2 листопада

12.00

Сільський клуб

с.Вахнівці

13 квітня

10.00

Сільський будинок культури

с.Вахнівці

5 жовтня

10.00

Сільський будинок культури

с.Виселок

9 лютого

14.00

Громадське приміщення

с.Виселок

27 липня

14.00

Громадське приміщення

с.Вільховець

9 березня

14.00

Сільський будинок культури

с.Вільховець

26 серпня

14.00

Сільський будинок культури

с.Глибівка

16 березня

14.00

Сільський клуб

с.Глибівка

7 вересня

14.00

Сільський клуб

с.Глибочок

12 січня

10.00

Сільський клуб

с.Глибочок

29 червня

10.00

Сільський клуб

с.Глибочок

21 грудня

10.00

Сільський клуб

с.Глібів

26 січня

16.00

Сільський будинок культури

с.Глібів

13 липня

16.00

Сільський будинок культури

с.Губарів

13 квітня

12.00

Громадське приміщення

с.Губарів

5 жовтня

12.00

Громадське приміщення

с.Гута-Глібівська

26 січня

10.00

Громадське приміщення

с.Гута-Глібівська

13 липня

10.00

Громадське приміщення

с.Джуржівка

26 січня

12.00

Громадське приміщення

с.Джуржівка

13 липня

12.00

Громадське приміщення

с.Жабинці

9 лютого

10.00

Сільський клуб

с.Жабинці

27 липня

10.00

Сільський клуб

с.Заборознівці

2 лютого

10.00

Сільський клуб

с.Заборознівці

20 липня

10.00

Сільський клуб

с.Загоряни

11 травня

10.00

Сільський клуб

с.Загоряни

2 листопада

10.00

Сільський клуб

с.Заміхів

9 лютого

12.00

Сільський будинок культури

с.Заміхів

27 липня

12.00

Сільський будинок культури

с.Зелені Курилівці

6 квітня

12.00

Сільський будинок культури

с.Зелені Курилівці

28 вересня

12.00

Сільський будинок культури

с.Іванівка

19 січня

12.00

Громадське приміщення

с.Іванівка

6 липня

12.00

Громадське приміщення

с.Іванівка

28 грудня

12.00

Громадське приміщення

с.Іванківці

23 березня

14.00

Сільський клуб

с.Іванківці

14 вересня

14.00

Сільський клуб

с.Івашківці

25 травня

12.00

Сільський будинок культури

с.Івашківці

16 листопада

12.00

Сільський будинок культури

с.Капустяни

12 січня

12.00

Сільський будинок культури

с.Капустяни

29 червня

12.00

Сільський будинок культури

с.Капустяни

21 грудня

12.00

Сільський будинок культури

с.Косиківці

20 квітня

10.00

Сільський будинок культури

с.Косиківці

12 жовтня

10.00

Сільський будинок культури

с.Кружківці

8 червня

10.00

Сільський клуб

с.Кружківці

30 листопада

10.00

Сільський клуб

с.Куражин

16 березня

10.00

Сільський будинок культури

с.Куражин

7 вересня

10.00

Сільський будинок культури

с.Куча

30 березня

10.00

Сільський будинок культури

с.Куча

21 вересня

10.00

Сільський будинок культури

с.Любомирівка

23 лютого

12.00

Сільський клуб

с.Любомирівка

10 серпня

11.00

Сільський клуб

с.Мала Стружка

23 лютого

9.00

Сільський клуб

с.Мала Стружка

10 серпня

14.00

Сільський клуб

с.Мала Щурка

16 березня

12.00

Сільський клуб

с.Мала Щурка

7 вересня

12.00

Сільський клуб

с.Маціорськ

23 лютого

14.00

Сільський клуб

с.Маціорськ

10 серпня

9.00

Сільський клуб

с.Мержіївка

26 січня

14.00

Сільський клуб

с.Мержіївка

13 липня

14.00

Сільський клуб

с.Нова Гута

9 березня

12.00

Сільський клуб

с.Нова Гута

26 серпня

12.00

Сільський клуб

с.Новий Глібів

19 січня

10.00

Сільський клуб

с.Новий Глібів

6 липня

10.00

Сільський клуб

с.Новий Глібів

28 грудня

10.00

Сільський клуб

с.Отроків

1 червня

12.00

Сільський будинок культури

с.Отроків

23 листопада

12.00

Сільський будинок культури

с.Песець

18 травня

10.00

Сільський будинок культури

с.Песець

9 листопада

10.00

Сільський будинок культури

с.Пижівка

6 квітня

10.00

Сільський клуб

с.Пижівка

28 вересня

10.00

Сільський клуб

с.Пилипи-Хребтіївські

23 березня

12.00

Сільський будинок культури

с.Пилипи-Хребтіївські

14 вересня

12.00

Сільський будинок культури

с.Пилипківці

2 лютого

12.00

Сільський будинок культури

с.Пилипківці

20 липня

12.00

Сільський будинок культури

с.Рудківці

2 березня

10.00

Сільський будинок культури

с.Рудківці

26 серпня

10.00

Сільський будинок культури

с.Садове

4 травня

12.00

Сільський клуб

с.Садове

26 жовтня

12.00

Сільський клуб

с.Слобідка

2 березня

14.00

Сільський клуб

с.Слобідка

17 серпня

14.00

Сільський клуб

с.Слобода

26 січня

16.00

Громадське приміщення

с.Слобода

13 липня

16.00

Громадське приміщення

с.Соколівка

23 березня

9.00

Громадське приміщення

с.Соколівка

14 вересня

9.00

Громадське приміщення

с.Ставчани

23 лютого

10.00

Сільський будинок культури

с.Ставчани

17 серпня

10.00

Сільський будинок культури

с.Стара Гута

2 березня

12.00

Сільський клуб

с.Стара Гута

17 серпня

12.00

Сільський клуб

с.Струга

16  лютого

10.00

Сільський будинок культури

с.Струга

3 серпня

10.00

Сільський будинок культури

с.Тимків

1 червня

10.00

Сільський клуб

с.Тимків

23 листопада

10.00

Сільський клуб

с.Хворосна

25 травня

10.00

Громадське приміщення

с.Хворосна

16 листопада

10.00

Громадське приміщення

с.Хребтіїв

23 березня

10.00

Сільський клуб

с.Хребтіїв

14 вересня

10.00

Сільський клуб

с.Цівківці

5 січня

12.00

Сільський будинок культури

с.Цівківці

22 червня

10.00

Сільський клуб

с.Цівківці

14 грудня

10.00

Сільський клуб

с.Шебутинці

27 квітня

12.00

Сільський клуб

с.Шебутинці

19 жовтня

12.00

Сільський клуб

с.Шелестяни

20 квітня

12.00

Сільський клуб

с.Шелестяни

12 жовтня

12.00

Сільський клуб

с.Щербівці

15 червня

10.00

Сільський клуб

с.Щербівці

7 грудня

10.00

Сільський клуб

с -ще Загродське

25 травня

10.00

Сільський клуб

с -ще Загродське

16 листопада

10.00

Сільський клуб

 

Графік
особистого прийому громадян старостами сіл Новоушицької селищної ради

 

Місце прийому

Години

День прийому

Прізвище, ім’я, по батькові

с. Антонівка

09.00-12.00

понеділок

Коваль Лілія Петрівна

с. Балабанівка

09.00-12.00

перша та третя п’ятниця

Мельник Василь Борисович

с. Березівка

08.00-12.00

понеділок, середа, п’ятниця

Гарниць Антоніна Василівна

с. Борсуки

08.00-12.00

середа, п’ятниця

Смішко Віктор Миколайович

с. Браїлівка

08.00-12.00

понеділок, п’ятниця

Облядрук Вікторія Вікторівна

с. Бучая

08.00-12.00

щоденно, крім четверга, вихідних і неробочих днів

Ахтимчук Надія Анатоліївна

с. Бучая

14.00-16.00

щоденно, крім четверга, вихідних і неробочих днів

Ахтимчук Надія Анатоліївна

с. Вахнівці

08.00-12.00

понеділок, середа

Худняк Лілія Сергіївна

с. Вільховець

08.00-12.00

понеділок, вівторок

Шевчук Анатолій Іванович

с. Глибівка

09.00-12.00

вівторок

Гнатюк Василь Петрович

с. Глибочок

08.00-17.00

середа, п’ятниця

Паляруш Василь Володимирович

с. Глібів, с. Слобода

08.00-12.00

понеділок

Дубчак Алла Василівна

с. Глібів, с. Слобода

13.00-17.00

щоденно, крім четверга, вихідних і неробочих днів

Дубчак Алла Василівна

с. Губарів

08.00-12.00

п’ятниця

Худняк Лілія Сергіївна

с. Гута-Глібівська

09.00-12.00

середа

Дубчак Алла Василівна

с. Джуржівка

09.00-12.00

п’ятниця

Дубчак Алла Василівна

с. Заборознівці

08.00-12.00

п’ятниця

Лисак Микола Олексійович

с. Заміхів

08.00-12.00

щоденно, крім четверга, вихідних і неробочих днів

Танасюк Тетяна Федорівна

с. Зелені Курилівці

08.00-12.00

щоденно, крім четверга, вихідних і неробочих днів

Пітик Валерій Анатолійович

с. Іванівка

10.00-12.00

перша, третя середа

Облядрук Вікторія Вікторівна

с. Іванківці

09.00-14.00

друга та четверта п’ятниця

Стасюк Людмила Володимирівна

с. Івашківці

08.00-12.00

понеділок, вівторок, п’ятниця

Борейко Юрій Миколайович

с. Капустяни

08.00-17.00

понеділок, вівторок

Паляруш Василь Володимирович

с. Косиківці

09.00-15.00

середа

Ніверський Валерій Володимирович

с. Кружківці

09.00-12.00

середа

Коваль Лілія Петрівна

с. Куражин

09.00-12.00

щоденно, крім вівторка, четверга, вихідних і неробочих днів

Гнатюк Василь Петрович

с. Куча

08.00-12.00

щоденно, крім четверга, вихідних і неробочих днів

Бакай Раїса Ростиславівна

с. Любомирівка

08.00-12.00

друга, четверта п’ятниця

Басько Олена Анатоліївна

с. Мала Стружка

09.00-12.00

понеділок, вівторок, середа

Мельник Василь Борисович

с. Маціорськ

08.00-12.00

перша та третя середа

Шевчук Анатолій Іванович

с. Нова Гута

08.00-12.00

друга та четверта середа

Шевчук Анатолій Іванович

с. Новий Глібів

09.00-12.00

вівторок

Дубчак Алла Василівна

с. Отроків

08.00-12.00

п’ятниця

Коваль Лілія Петрівна

с. Песець

09.00-12.00

щоденно, крім четверга, вихідних і неробочих днів

Крук Валентина Іванівна

с. Пижівка

09.00-12.00

щоденно, крім четверга, вихідних і неробочих днів

Дробний В’ячеслав Леонідович

с. Пилипи-Хребтіївські

08.00-12.00

понеділок, середа

Стасюк Людмила Володимирівна

с. Пилипківці

08.00-12.00

вівторок

Лисак Микола Олексійович

с. Рудківці

08.00-12.00

щоденно, крім четверга, вихідних і неробочих днів

Паляруш Галина Іванівна

с. Садове

09.00-12.00

вівторок

Смішко Віктор Миколайович

с. Слобідка

08.00-12.00

перший, третій вівторок

Басько Олена Анатоліївна

с. Стара Гута, с. Ставчани

08.00-17.00

щоденно, крім днів прийомів в с.Любомирівка, с.Слобідка

Басько Олена Анатоліївна

с. Струга

08.00-12.00

щоденно, крім четверга, вихідних і неробочих днів

Мегель Станіслава Анатоліївна

с. Тимків

09.00-12.00

вівторок

Коваль Лілія Петрівна

с. Хворосна

13.00-17.15

п’ятниця

Коваль Лілія Петрівна

с. Хребтіїв

08.00-12.00

щоденно, крім четверга, вихідних і неробочих днів

Резнік Ніна Григорівна

с. Цівківці

10.00-12.00

друга, четверта середа

Облядрук Вікторія Вікторівна

с. Шебутинці

09.00-13.00

вівторок

Гарниць Антоніна Василівна

с. Шелестяни

09.00-15.00

п’ятниця

Ніверський Валерій Володимирович

с. Щербівці

09.00-12.00

друга, четверта, п’ята п’ятниця

Мельник Василь Борисович

с-ще Загродське

08.00-12.00

середа

Борейко Юрій Миколайович

 

ГРАФІК
особистого прийому громадян головою Хмельницької обласної ради
Лабазюк В.О.
 

 

 

Copyright © 2016-2021. Новоушицька селищна територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #