^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Диеты от специалистов в похудении беру на all-diet.info.

Cтартував проект "Поліцейський офіцер громади"

 ya tut  В Україні стартував проект "Поліцейський офіцер громади", який орієнтований на взаємодію правоохоронців з об'єднаними територіальними громадами.
   Хто такий поліцейський офіцер громади?
   «Це офіцер поліції, який орієнтований на вирішення безпекових проблем саме своєї територіальної громади. Він доступний до населення, тому що постійно знаходиться поруч з людьми», - наголосив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
Завдання національного проекту “Поліцейський офіцер громади” – зробити такого правоохоронця функціонально й процесуально самостійним. Він має стати першим, до кого звертатимуться люди, котрі стикнулися зі злочином чи несправедливістю, і першим, хто запобігатиме кримінальним діянням і правопорушенням на підзвітній території. Причому, територія ця буде обмежена лише однією дільницею, де правоохоронець і сам мешкатиме, а не відвідуватиме, як більшість дільничних, “наїздами”. Словом, такий офіцер має стати невід’ємною частиною самої громади. При цьому він звітуватиме не лише перед поліцейським керівництвом, а й перед громадою, рекомендації якої враховуватимуть при подальшому продовженні контракту із офіцером, а також при ухваленні рішень щодо його заохочення чи покарання.
   Кандидатів на посаду поліцейських офіцерів громади відбирають як серед чинних поліцейських, так і серед громадськості. Кандидату потрібно подати анкету, пройти тестування, поліграф і співбесіду із залученням представників громадськості.
   Заповнити анкету можна за посиланням https://otg-officer.police.gov.ua/ та отримати додаткову інформацію щодо проходження наступного тестування.

Безпека праці під час жнив має стати головним пріоритетом

1499841864 zhniva

Сільське господарство відноситься до ряду найбільш травмонебезпечних галузей економіки. За кількістю нещасних випадків із року в рік сільгоспвиробництво стабільно посідає 3–4 місце.
Складність і особливість цього виробництва полягає в сезонності виконання робіт в рослинництві, певній циклічності в тваринництві, в експлуатації застарілих засобів механізації без належних засобів безпеки, в багатьох випадках у недостатньому рівні кваліфікації працівників. Ці та інші обставини характеризують сільське господарство як галузь, де умови праці потребують належної уваги і подальшого поліпшення.
Серед професій у агропромисловому комплексі найнебезпечнішою, як і раніше, є професія механізатора (тракториста-машиніста). На жнивах використовують зернозбиральні комбайни, частина яких вже відпрацювала встановлені строки експлуатації, але після ремонту продовжують працювати, тому на ці застарілі комбайни необхідно звернути особливу увагу. Польові механізовані роботи із застосуванням сільськогосподарської техніки потрібно розглядати як роботи з підвищеною небезпекою, адже часто механізатор залишається один на один з агрегатом, який може у будь-який момент потребувати ремонту. А це, в свою чергу, може спровокувати працівника до виконання дій, що не відповідають вимогам безпеки. Крім того, йому доводиться працювати понаднормово, у темний час доби, на віддалених полях, схилах, за несприятливих погодних умов, постійно зазнаючи впливу високих рівнів вібрації, шуму, температурних перепадів та інших чинників, що призводять до стомлення. Враховуючи вищевикладене, керівники господарств, фермери повинні подбати про знешкодження небезпечних ризиків, які можуть виникнути в період збирання врожаю.
Перед початком збиральних робіт керівниками господарств, фермерами повинні бути проведені певні організаційні профілактичні заходи для недопущення випадків травмування працюючих на жнивах.

Детальніше: Безпека праці під час жнив має стати головним пріоритетом

Робочий візит представників з Республіки Польща

   dscn6001img-620c49987ee8ea2bbe7cc8927993a270-v

З робочим візитом до Новоушицької ОТГ завітав представник Республіки Польща координатори проекту «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України» програми «U-LEAD з Європою» Мирослав Рутецькі. Під час візиту обговорили ряд питань: плани реагування на надзвичайні ситуації та стратегії розвитку безпеки громади, дії та проблеми на шляху до створення діючої добровольної пожежної команди, готовність команди діяти у надзвичайній ситуації.
  Адже, спочатку добровольці проходили теоретичну частину, під час якої отримали досвід як вести себе і діяти у різних надзвичайних подіях та ситуаціях. Навсалися тактики гасіння пожеж, ознайомилися з технікою, засобами захисту органів дихання та зору, і саме основне, як правильно надавати домедичну допомогу та робити серцево-легеневу реанімацію.
   У другій частині добровольцям продемонстрували спеціальну та аварійно-рятувальну техніку і обладнання, що є на озброєнні в підрозділах, із застосуванням у різних непередбачуваних ситуаціях.
"У нас громада велика, тому потрібно щоб рятувальники були в зоні доступності до кожного населеного пункту.» - повідомив завідувач сектору з питань цивільного захисту Микола Гринчук.

Про забезпечення технічного обслуговування газових мереж

   АТ «Хмельницькгаз» доводить до відома про те, що внутрішньобудинкова система газопостачання як приватних так і багатоквартирних будинків перебувають у власності власника або співвласників, та для забезпечення безперервності та безпеки газопостачання потребує періодичного технічного обслуговування, яке згідно Закону України про житлово-комунальні послуги здійснюється на договірній основі за рахунок власника (співвласника).

   В зв’язку із вимогами Закону України та інших нормативних актів (Кодекс ГРС, ПБСГ) та для безпеки при використані газу в побуті просимо Вас всебічної участі у забезпечені технічного обслуговування.

Додаток.

За втручання Новоушицького відділу Кам`янець-Подільської місцевої прокуратури збільшено розмір орендної плати за землю на 121000 гривень

   Реалізуючи функцію представництва інтересів держави в суді шляхом вивчення ефективності захисту інтересів держави в частині приведення у відповідність до вимог закону розміру орендної плати за використання земель сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населених пунктів Новоушицького району, відділом місцевої прокуратури виявлено ряд договорів оренди, в яких занижено розмір орендної плати у зв`язку з невідповідністю нормативної грошової оцінки земель.
   Так, згідно із п. 11 Прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» у минулому році за рішенням та в порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України, проведено (всеукраїнську) нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення, що дає змогу органам місцевого самоврядування провести розрахунок правильності визначеного розміру орендної плати у раніше укладених договорах землі, у тому числі без проведення такої оцінки.
   За результатами вжиття Новоушицьким відділом Кам`янець-Подільської місцевої прокуратури заходів представницького характеру щодо досудового врегулювання спору, приведено у відповідність до вимог закону розмір орендної плати за використання земель сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населених пунктів Новоушицької селищної ради, шляхом укладання додаткових угод до договорів оренди, що призвело до збільшення розміру орендної плати за землю.
   Таким чином, за ініціювання відділом місцевої прокуратури питання про приведення передбаченої договором орендної плати у відповідність до вимог чинного законодавства, вжито заходів щодо наповнення бюджету селищної ради додатковими коштами на суму 121000 гривень. Робота на вказаному напрямку триває.

 

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #