^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Диеты от специалистов в похудении беру на all-diet.info.

Виїзний прийом громадян в селах Куча, Косиківці, Шелестяни.

dscn915779484088 564357710789191 5897213401347653632 n

  4 грудня відбувся виїзний прийом громадян у селі Куча – прийом проводив селищний голова Олег Московчук а в селах, Косиківці й Шелестяни - заступник селищного голови Віталій Кокарев.
  Голова громади та заступник вислухали жителів сіл, їхні проблеми та побажання щодо подальшого розвитку громади та їхнього населеного пункту. Жителі зверталися з питаннями щодо: ремонту доріг, вуличного освітлення, заміни електростовпів та якісного електропостачаня та перерахування пенсії. В ході виїзного прийому було надано вичерпні відповіді на більшість питань.

Cкликання позачергової сесії VІІ скликання Новоушицької селищної ради


УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ
НОВОУШИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НОВОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від 29 листопада 2019 р. №418
смт Нова Ушиця

Про скликання позачергової сесії VІІ скликання Новоушицької селищної ради.

Керуючись ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 року N280/97-ВР (із змінами та доповненнями), -
1. Скликати позачергову сесію Новоушицької селищної ради VІІ скликання 06 грудня 2019 року о 10 год. в приміщенні Будинку культури.

2. Винести на розгляд позачергової сесії наступний порядок денний:

2.1. Про внесення змін до п.3 рішення VII сесії Новоушицької селищної ради VII скликання від 13.04.2017 року №2 «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Новоушицької селищної ради та затвердження Положення про нього» (із змінами)
2.2.Про внесення змін до рішення позачергової сесії Новоушицької селищної ради VII скликання від 04.07.2017 року №3 «Про затвердження штатного розпису та посадових інструкцій працівників відділу «Центр надання адміністративних послуг» (із змінами)
2.3.Про затвердження структури та переліку штатних посад апарату Новоушицької селищної ради та її виконавчих органів, загальної чисельності апарату Новоушицької селищної ради та її виконавчих органів на 2020 рік.
2.4.Про затвердження штатного розпису працівників Новоушицької селищної ради на 2020 рік
2.5.Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану
2.6.Про закріплення символіки за старостинськими округами Новоушицької селищної ради (об’єднаної територіальної громади)
2.7.Про внесення змін до штатного розпису працівників відділу культури, туризму та з питань засобів масової інформації Новоушицької селищної ради.
2.8.Про передачу майна з балансу Новоушицької селищної ради на баланс ГП“Комунальник”
2.9.Про внесення змін до рішення сесії Новоушицької селищної ради
2.10.Про дострокове припинення договору оренди майна комунальної власності Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади
2.11.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
2.12.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)
2.13.Про передачу земельної ділянки в оренду
2.14.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок
2.15.Про виділення земельних ділянок в натурі (на місцевості)
2.16.Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок.
2.17.Різне
3. Начальнику загального відділу Новоушицької селищної ради Грековій Т.А.
оприлюднити дане розпорядження на офіційному веб-сайті Новоушицької селищної ради.

Селищний голова О.Московчук

Пряма телефонна лінія 02.12.2019

  12 грудня в селищній раді відбулась пряма телефонна лінія. З жителями громади по телефону спілкувався селищний голова Олег Московчук.
Протягом відведеного часу надійшло 6 телефонних дзвінків. До селищного голови телефонували жителі сіл Косиківці, Струга, Каскада, Песець, Хребтіїв.
У своїх зверненнях вони піднімали питання ремонту дороги, щодо забезпечення соціальним працівником, встановлення вуличного освітлення, виділення земельної ділянки, відкриття магазину та вивезення сміття.
Під час прямої телефонної лінії селищний голова надав роз’яснення усім додзвонювачам.

НА ПОРОЗІ ГРИП

  kak-peredaetsya-gripp  Грип – це гостра респіраторна вірусна інфекція, яка легко передається від людини до людини. Грип циркулює в усьому світі і ним може захворіти будь-яка людина з будь якої вікової групи. Профілактиці грипу в усіх країнах світу приділяють величезну увагу. Це обумовлено тим, що ця хвороба - лідер серед усіх інфекційних захворювань. Грип є серйозною проблемою громадської охорони здоров’я, який викликає важкі захворювання і призводить до смертельних наслідків у групах населення підвищеного ризику. Грип має симптоми , схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ) , але є набагато не безпечнішим. Тому перші ж симптоми ГРВІ вимагають особливої уваги. Найчастішим ускладненням грипу є пневмонія , яка іноді може лише за 4 - 5 днів призвести до смерті хворого. Серцева недостатність також нерідко розвивається внаслідок ускладнень грипу.

Детальніше:  НА ПОРОЗІ ГРИП

Виїзний прийом громадян у с. Бучая, Загоряни

  dscn9136dscn9113

 

  29 листопада відбувся виїзний прийом громадян у с. Бучая, Загоряни, який проводив заступник селищного голови Віталій Кокарев. Жителі звернулись з проханням щодо ремонту доріг, заміни аварійних електростовпів, ремонту водонапірної башти. В ході виїзного прийому було надано вичерпні відповіді на більшість питань.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #