^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Диеты от специалистов в похудении беру на all-diet.info.

На території Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади проводяться відвідування роботодавців

 

 На території Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади проводяться відвідування роботодавців, які носять інформаційно-роз’яснювальний характер на виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами.
   Керівників та працівників суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування інформують про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.
  Роботодавцям надається можливість та час на виконання усіх законодавчих норм щодо офіційного працевлаштування найманих працівників, а саме до завершення кампанії – до 31 січня. Однак, з першого лютого розпочнеться інспекційна кампанія. За результатами якої порушники притягуватимуться до відповідальності. Зокрема, за кожного неоформленого працівника законом передбачена штрафна санкція у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат, яка з першого січня 2020 року становить 141 тисячу 690 гривень.

Детальніше: На території Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади проводяться відвідування...

Профілактика виробничого травматизму

  В 2019 році Дунаєвецьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проведена відповідна робота з питань профілактики виробничого травматизму і охорони праці в межах Дунаєвецького та Новоушицького районах.
  Протягом 2019 року страховим експертом з охорони праці відділення було проведено 24 планових перевірки стану охорони праці і профілактики виробничого травматизму на підприємствах, в наслідок чого було виявлено 164 порушення законодавства про охорону праці.   Велика кількість порушень нормативних актів з охорони праці вказує на те, що відповідальні посадові особи свої обов’язки з питань охорони праці виконують недостатньо, а іноді незадовільно.

Детальніше:  Профілактика виробничого травматизму

За втручання Новоушицького відділу Кам`янець-Подільської місцевої прокуратури державі повернуто землю водного фонду вартістю 150 тис. грн.

  Прокуратурою, реалізуючи функцію представництва інтересів держави в суді, виявлено порушення вимог земельного та водного законодавства при розпорядженні землями водного фонду на території Новоушицького району, та зроблено черговий крок у напрямку відновлення законності у сфері земельних правовідносин.
  Встановлено, що розпорядженням Новоушицької районної державної адміністрації у 2009 році затверджено проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення садівництва на території Вільховецької сільської ради Новоушицького району.
  Однак, вказана земельна ділянка накладається на прибережну захисну смугу річки Дністер (Дністровського водосховища) та відноситься до земель водного фонду, оскільки, Земельним кодексом України встановлено, що до земель водного фонду належать землі, зайняті річками, островами, а також прибережні захисні смуги вздовж цих річок.
  Так, правом розпоряджатись землями водного фонду наділена лише обласна державна адміністрація, а можливість передачі у приватну власність земель водного фонду для ведення садівництва законом взагалі не передбачена.
  Таким чином, щоб відновити законність та з метою захисту інтересів держави, Кам`янець-Подільська місцева прокуратура пред’явила до суду позовну заяву з вимогою скасувати державну реєстрацію права власності на землю та витребувати земельну ділянку з чужого незаконного володіння.
  Рішенням Новоушицького районного суду від 15.11.2019 задоволено позовну заяву місцевої прокуратури. Крім того, після набрання рішенням суду законної сили відділом місцевої прокуратури вжито заходів щодо його реального виконання - скасовано право власності за особою у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та повернуто державі в особі Хмельницької обласної державної адміністрацію земельну ділянку водного фонду.

Проведення робочої зустрічі

82895311 810676456011116 7156164084986019840 n  На виконання цільової Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Новоушицької селищної ради на 2016-2020 роки, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні селищної ради», з метою швидкого реагування на пожежі та надзвичайні ситуації та недопущення загибелі людей на них, начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям

  Доміна Андрій Олександрович полковник служби цивільного захисту, провів робочу зустріч з представниками органів місцевого самоврядування Новоушицької об’єднаної територіальної громади, стосовно перспективи створення на території громади місцевої пожежної команди у 2020 році, в с. Заміхів Новоушицького району.

Звіт старостів Струзького та Малостружківського старостинських округів.

  Старости Новоушицької ОТГ продовжують звітувати про свою діяльність мешканцям сіл. Сьогодні, 22 січня про підсумки роботи старостату та громадськості села звітували старости Василь Мельник – Малосружківський старостинський округ та Анатолій Жосан – Струзький старостинський округ. На зборах були присутні представники селищної ради, працівники ГП «Комунальник».

  Учасники зібрання мали можливість спільно проаналізувати кількість використаних коштів та об’єм виконаної роботи впродовж минулого 2019 року. Також визначили основні пріоритетні напрямки роботи на 2020 рік по кожному старостинському окрузі.
  У Струзькому старостинському окрузі в 2020 році проводитимуть реконструкцію мереж вуличного освітлення та поточний ремонт доріг комунальної власності, вивезенням твердих побутових відходів.
  У Малостружківському старостинському окрузі пріоритетними напрямками роботи у 2020 році завершать ремонт приміщення павільйону-їдальні, проводитимуть поточний ремонт доріг комунальної власності. Також жителів села підняли питання щодо заміни аварійних електроопор та проблема питної води.
  По закінченні звіту, жителі сіл активно долучились до діалогу, звучало чимало запитань, на які керівництво селищної ради та старости надали обґрунтовані відповіді.

 

Детальніше: Звіт старостів Струзького та Малостружківського старостинських округів. 

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #