^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Диеты от специалистов в похудении беру на all-diet.info.

За втручання відділу місцевої прокуратури у комунальну власність передано безхазяйне майно на суму близько 1 млн. грн.

  Захист інтересів держави є пріоритетним напрямом діяльності прокуратури, який реалізується через конституційну функцію представництва.

  Так, Новоушицьким відділом Кам`янець-Подільської місцевої прокуратури вжитими заходами представницького характеру встановлено, що на території одного з сіл Новоушицької об’єднаної територіальної громади наявне безхазяйне нерухоме майно, а саме нежитлове приміщення площею 768,1 м2.
  Цивільним кодексом України передбачено, що безхазяйні нерухомі речі беруться на облік органом, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, за заявою органу місцевого самоврядування, на території якого вони розміщені. Про взяття безхазяйної нерухомої речі на облік робиться оголошення у друкованих засобах масової інформації. Після спливу одного року з дня взяття на облік безхазяйної нерухомої речі вона за заявою органу, уповноваженого управляти майном відповідної територіальної громади, може бути передана за рішенням суду у комунальну власність.
  Статтею 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» встановлено, що до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить управління в межах, визначених радою, майном, що належить до комунальної власності відповідних територіальних громад.
  Так, з метою захисту інтересів територіальної громади, місцева прокуратура звернулася до Новоушицького районного суду із відповідними заявами в порядку окремого провадження про передачу безхазяйного нерухомого майна у комунальну власність.
  В подальшому, на підставі рішення Новоушицького районного суду від 10.07.2020, сесією Новоушицької селищної ради прийнято рішення «Про прийняття на баланс та державну реєстрацію нерухомого майна», згідно якого нежитлове приміщення загальною площею 768,1 м2 вартістю близько 1 млн. грн. прийнято у комунальну власність, у результаті чого Новоушицька селищна рада отримала додатковий ресурс для поповнення місцевого бюджету та реалізації соціально-економічних і культурних функцій.

Працівники МПК та рятувальники ліквідували пожежу в приватному господарстві

119180282 817464772334145 5975371790163799016 n 119151081 817464765667479 4428445352636604110 n

 10 вересня до Новоушицького районного сектору в Хмельницькій області надійшло повідомлення від місцевого жителя про пожежу в селі. До місця події відразу виїхала місцева пожежна команда села Заміхів.   Своїми оперативними та організованими діями працівники МПК локалізували пожежу, а спільно з пожежниками Новушицького ГУ ДСНС пожежу було ліквідовано.
  Слід зазначити, що рятувальникам Новоушицького районного сектору до місця пожежі довелося б подолати відстань у 12 км, в той час як МПК с. Заміхів – лише 1 км. Це дало змогу більш оперативно відреагувати на тривожний виклик.
  Переваги наявності в сільській місцевості своєї місцевої пожежної команди очевидні, адже в разі пожежі, чи іншої надзвичайної ситуації, не втрачається дорогоцінний час на дорогу, а відтак зменшуються обсяги збитків завдані вогняною стихією.
  Місцеві пожежні команди вкрай необхідні для забезпечення оперативного і швидкого реагування на ліквідацію пожеж та інших надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території того чи іншого сільського населеного пункту.

Створення парламентської слідчої комісії напередодні виборів є політичним тиском на місцеве самоврядування - звернення АМУ

   На розгляді у Верховній Раді України перебуває проєкт Постанови №3693 від 18.06.2020 "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування по рішенням органів та посадових осіб місцевого самоврядування, що мають ознаки порушень чинного законодавства України, конфлікту інтересів та корупційних діянь".

Детальніше: Створення парламентської слідчої комісії напередодні виборів є політичним тиском на місцеве...

Облаштованно місця для розміщення оголошень

   Комунальним підприємством ГП «Комунальник» облаштуванно місця для розміщення оголошення, плакатів, матеріалів первинної агітації на вулицях:
1.Подільська, 34 (автобусна зупинка, коледж ПДАТУ)

1

Детальніше: Облаштованно місця для розміщення оголошень

ВІДОМОСТІ про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів Новоушицької селищної територіальноЇ об'єднаної громади

ПЕРШІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ СІЛЬСЬКИХ,СЕЛИЩНИХ МІСЬКИХ РАД І ВІДПОВІДНИХ

СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ ,МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 жовтня 2020року

ВІДОМОСТІ
про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів

Новоушицької селищної територіальноЇ об'єднаної громади

         №

Територіального

виборчого округу

Кількість депутатів

                   Опис меж територіального виборчого округу

    Орієнтована

кількість виборців

         №1

6

                 смт .Нова Ушиця ,с.Філянівка ,с.Каскада

5178

         №2

6

с..Березівка с.Шебутинці с.Борсуки с.Садове с.Бучая с. Загоряни,с.Вахнівці с.Губарів с.Зелені Курилівціс.Пижівкас.КосиківціШелестяни,с.Отроків,с.Анонівка,с.Хворосна,с.Кружківці,с.Тимків,с.Пилипи-Хретіївські,с.Соколівка,с.Іванківці,с.Хребтіїв

5399

          №3

7

С.Браїлівка,с.Іванівка,с.Цівківці,с.Глібів,с.Слобода,с.Гута Глібівська,с.Джуржівка,с.Новий Глібів,с.Івашківці,с.Загродське,с.Капустяни,с.Глибочок,с.Куражин,с.Глибівка,с.Мала Шурка,с.Куча,с.Песець

5814

            

         №4

7

С.Вільховець,с.Маціорськ,с.Нова Гута,с.Рудківці,с.Заміхів,с.Виселок,с.Жабинці,с.Мала Стружка,с.Балабанвка,с.Щербівці,с,Пилипківці,с.Заборознівці,с.Ставчани,с.Любомирівка,с.Слобідка,с.Стара Гута,с.Сструга

5664

                           Голова

       Новоушицької селищної територіальної виборчої комісії:                                         Б.Боднар

                            

                             Секретар

       Новоушицької селищної територіальної виборчої комісії:                                      Н. Григорук

       «06» вересня 2020року

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #