^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Диеты от специалистов в похудении беру на all-diet.info.

Розпорядження від 27 березня 2020 року

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ
НОВОУШИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НОВОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ


ВИТЯГ З РОЗПОРЯДЖЕННЯ
СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ
від 27 березня 2020 року № 67
смт Нова Ушиця
Про внесення змін до п.1 розпорядження секретаря ради №62 від 17 березня 2020 року «Про заходи пов’язані з запобіганням поширенню на території Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

 На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 (із змінами затвердженими Постановами Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215 та від 25 березня 2020 р. №239) “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Указ Президента України від 13 березня 2020 року (№87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України» від 13 березня 2020 року) (Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби CОVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS – Co – V-2), Рішення виконавчого комітету Новоушицької селищної ради від 12.03.2020р. №1318 «Про превентивні заходи на території Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади», Розпорядження секретаря ради від 16.03.2020 р. №55 «Про заборону торгівлі», Розпорядження секретаря ради від 16.03.2020 р. №59, з метою запобігання поширенню на території Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,

 Внести зміни до п.1 розпорядження секретаря ради №62 від 17 березня 2020 року «Про заходи пов’язані з запобіганням поширенню на території Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а саме п.1 даного розпорядження викласти в новій редакції:

 Заборонити:

до 24 квітня 2020 р. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб.

до 24 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
3) до 24 квітня 2020 р.:
а) регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньо обласному та міжобласному сполученні, крім перевезення:
- легковими автомобілями;
- службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
б) заїзд на територію автостанції автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському, внутрішньо обласному та міжобласному сполученні, та реалізацію власником автостанції квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.

Загальному відділу Новоушицької селищної ради оприлюднити дане розпорядження на офіційному веб-сайті Новоушицької селищної ради.

Селищний голова О.В.Московчук

Секретар ради С.Мегель

Прокуратура вимагає через суд повернути державі землі енергетики вартістю понад 5 мільйонів гривень

  Вжитими Новоушицьким відділом Кам`янець-Подільської місцевої прокуратури заходами представницького характеру встановлено, що у березні 2018 року між Новоушицькою районною державною адміністрацією та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір оренди земельної ділянки на території Борсуківської сільської ради для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (електростанції з використанням енергії сонця) площею 20 га зі строком дії права оренди на 49 років. Сторони дійшли домовленості щодо розміру орендної плати в сумі 169634,64 грн. в рік.
  Згідно з положеннями Закону України «Про оренду землі» та договору оренди, орендар прийняв на себе зобов'язання вносити орендну плату своєчасно та у повному обсязі.     Вказаному обов'язку орендаря кореспондується право орендодавця вимагати від орендаря своєчасного внесення орендної плати. Cистематична несплата орендної платні є підставою для припинення права користування земельною ділянкою.

Детальніше: Прокуратура вимагає через суд повернути державі землі енергетики вартістю понад 5 мільйонів гривень

Оголошення про публікацію проектів реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету в Новоушицькій ОТГ

Оголошення
про публікацію проектів реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету в Новоушицькій ОТГ


Відповідно до Положення про громадський бюджет Новоушицької селищної територіальної громади затвердженого рішенням Новоушицької селищної ради від 25.01.2019 № 1, оприлюднюємо проекти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету, прийнятих від мешканців ОТГ.

Координаційна рада 

 Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5 

Додаток 6

Первоцвіт

  Згідно законодавства України, здійснюючи торгівлю рідкісними та зникаючими видами рослин та їх рештками, громадяни порушують закони України «Про рослинний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про Червону Книгу України».

  Стаття 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення Порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу тягне за собою штраф у розмірі 510-1700 грн. Ті самі дії, вчинені щодо об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1700-3655 грн. Стаття 90 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» Порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України, погіршення середовища зростання рослин, занесених до Червоної книги України, знищення, незаконне вилучення їх з природного середовища тягне за собою накладення штрафу на громадян 340-510 грн. і на посадових осіб 510-850 грн. з конфіскацією незаконно добутого.

  Щороку в нашому районі проводиться кампанія «Первоцвіт», направлена на припинення збору, перевезення та торгівлі зникаючими первоцвітами.

  Будьте свідомими і не губіть декоративні дикоростучі рослини лише задля бажання насолодитися їх запахом і красою. Кожен з нас повинен усвідомити, що перші весняні квіти відіграють важливу роль в житті лісу чи луків, як природного комплексу та є їх невід’ємною частиною.

  Бережіть природу! Не зривайте первоцвіти та не купуйте їх!

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #