^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Диеты от специалистов в похудении беру на all-diet.info.

Засідання чергової сесії 09.07.2020 року

2021

  9 липня  о 9.00 год. у Новоушицькому будинку культури і мистецтв під головуванням селищного голови Олега Московчука проведено засідання сесії селищної ради.

У засіданні сесії селищної ради взяли участь 27 депутатів селищної ради та розглянуто 42 питання порядку денного.
З переліком питань, результатами голосування і прийнятими рішеннями можна ознайомитись у розділах «Рішення сесії».

Пряма телефонна лінія 06.07.2020

    556 липня в селищній раді відбулась пряма телефонна лінія. З жителями громади по телефону спілкувався селищний голова Олег Московчук.
Протягом відведеного часу надійшло 5 телефонних дзвінків. До Олега Васильовича телефонували жителі сіл Нова Гута та смт Нова Ушиця.
У своїх зверненнях жителі піднімали питання ремонту доріг й водовідведення, роботи ринку,підрізання дерев та гілля.
Під час прямої телефонної лінії селищний голов надав роз’яснення усім додзвонювачам.

Бюджет сільської ради поповнився на 24 тисячі гривень

  Вжитими Новоушицьким відділом Кам`янець-Подільської місцевої прокуратури заходами представницького характеру встановлено, що вироком
Вироком Віньковецького районного суду жителя Новоушицького району визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України, тобто в тому, що він не маючи спеціального дозволу, із використанням рибальських сіток, які є забороненими знаряддями лову, здійснював незаконний вилов риби на річці Калюс Дністровського водосховища, що поблизу с. Глибівка Новоушицького району Хмельницької області.
Внаслідок зайняття незаконним рибним добувним промислом засуджений, виловив рибу різних порід, заподівши водним живим ресурсам матеріальний збиток на загальну суму 23953 гривень.

Детальніше: Бюджет сільської ради поповнився на 24 тисячі гривень

Кишкові інфекції – супутники літа»

   Літо – пора канікул та активного відпочинку, але слід пам’ятати, що пік кишкових інфекцій зазвичай припадає на спекотну пору року. Підвищена температура навколишнього середовища сприяє поширенню збудників, які викликають захворювання на кишкові інфекції. Гострі кишкові інфекції (сальмонельози, дизентерія, гострі ентероколіти, вірусний гепатит А) займають особливе місце серед інфекційних хвороб, за своєю розповсюдженістю поступаються місцем лише респіраторним захворюванням. Рівень захворюваності на ГКІ дітей у 2,5-3 рази вищий, ніж у дорослих, при цьому половина зареєстрованих випадків захворювань припадає на дітей раннього віку (до 3-х років). ГКІ можуть викликати як патогенні та умовно-патогенні бактерії, так і віруси. Усі ці захворювання виникають внаслідок вживання інфікованих харчових продуктів або води. Їх називають ще «хворобами брудних рук». Джерелом інфекції при ГКІ є хворі люди, бактеріо- та вірусоносії. Фекально-оральний механізм передачі інфекції здійснюється трьома шляхами: харчовим – під час споживання забруднених продуктів, що містять збудник або його токсини; водним – у разі вживання некип’яченої води з неорганізованих джерел водопостачання, або при ковтанні води під час купання у відкритих водоймах; контактно-побутовим – через забруднені руки або предмети побуту.
Основною причиною виникнення гострих кишкових інфекцій є елементарне недотримання правил особистої гігієни, технології приготування страв, умов та термінів зберігання сировини та готових страв, вживання неякісних харчових продуктів, які містять в собі збудник захворювання, тощо.

Детальніше: Кишкові інфекції – супутники літа» 

Засідання виконавчого комітету 30.06.2020 року

 11 30 червня о 9.00 год. у Новоушицькому будинку культури та мистецтв відбулось засідання виконавчого комітету. На розгляд було винесено 22 питання, серед яких звіт поліцейського офіцера громади, про стан забезпечення законності, охорони публічного порядку, прав, свобод і законних інтеренсів громадян на території Струзького, Малостружківського, Ставчанського, Вільховецького та Рудковецького старостинських округів, які входять до Новоушицької ОТГ. У засіданні взяли участь 24 члени виконкому.
  З переліком питань та прийнятими рішеннями можна ознайомитись у розділі «Рішення виконкому».

 23

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #