^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Диеты от специалистов в похудении беру на all-diet.info.

Дотримуйтесь правил поведінки на залізничному транспорті!

Залізничний транспорт, як будь-який інший транспортний засіб – це джерело підвищеної небезпеки. Небезпечними факторами є залізничні колії, переїзди, посадочні платформи, вагони, системи електропостачання, ймовірність отримання травм під час посадки або висадки.
Аналіз випадків травмування осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість випадків сталася внаслідок порушення потерпілими «Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України».
З початку року станом на 01.06.2018 на станціях, перегонах, територіях підрозділів ПАТ «Укрзалізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеня важкості 244 сторонні особи проти 200 у минулому році, у тому числі 138 зі смертельним наслідком проти 131 у минулому році. Серед травмованих унаслідок ураження електричним струмом постраждало 9 сторонніх осіб проти 14 у минулому році, з них 1 зі смертельним наслідком проти 3 у минулому році.
Травмовано 11 дітей віком до 16 років, із них 3 смертельно.

Детальніше: Дотримуйтесь правил поведінки на залізничному транспорті!

Щодо зміни супроводження домашніх тварин ветеринарно-санітарним паспортом

До відома власників домашніх тварин (котів, собак) про зміни правил супроводження домашніх тварин ветеринарно-санітарним паспортом, які вступили в силу з 01.06.2018 р.
Наказом Мінагрополітики від 26.10.2017 №578 «Про внесення змін до Правил заповнення, зберігання, спасання ветеринарних документів та вимог до їх обліку, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01 серпня 2014 року за № 288, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2014 року за № 1202/25979, внесено зміни, які стосуються форми ветеринарно-санітарного паспорта на тварину та умови його видачі.
Підставою для оформлення ветеринарно-санітарного паспорта є:

  • клінічний огляд тварини;
  • наявність відповідних діагностичних, профілактично-лікувальних обробок (дегельмінтизації), включаючи дослідження і щеплення (сказ та інші інфекційні хвороби в залежності від виду тварини).

Видача ветеринарно-санітарного паспорта невстановленого зразка установами, не уповноваженими на їх видачу, була підставою для численних запитів інших контролюючих служб, які призводять до проведення відповідних розслідувань.

Детальніше: Щодо зміни супроводження домашніх тварин ветеринарно-санітарним паспортом

Вимоги законодавства для закупівлі молока від населення

Згідно із договором про Асоціацію з ЄС Україна має свої нормативно-технічні акти адаптувати до європейських регламентів.
Основними відмінностями між гатунками молока є загальна бактеріальна забрудненість, кількість соматичних клітин та кислотність молока. На сьогодні в Україні розрізняють 4 гатунки молока. Відтак, екстра гатунок має мати загальну бактеріальну забрудненість до 100 тис./см3 , вищий гатунок — до 300 тис./см3, перший гатунок — до 500 тис./см3, другого сорту — до 3000 тис./см3. Взагалі потрібно відійти від поняття ґатунок молока, а оцінювати молоко згідно показників безпечності. І оцінювати безпечне молоко чи ні.

Детальніше: Вимоги законодавства для закупівлі молока від населення

Kонсультаційний центр з питань захисту прав споживачів

Новоушицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області повідомляє, що у Новоушицькому районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області створений консультаційний центр з питань захисту прав споживачів.

Телефон для довідок 2-13-79.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ
до Стратегії розвитку Новоушицької ОТГ на 2018-2022 рр.

Новоушицька селищна рада, 5 грудня 2017 року розпочали роботу над розробкою Стратегії розвитку Новоушицької ОТГ на 2018 - 2022 рр. (далі – Стратегія). Найважливіший акцент Стратегії буде зроблений на питаннях економічного розвитку ОТГ та створення нових робочих місць. Тому найважливішим етапом робіт є пропозиція з боку підприємств, установ, організацій, підприємців, жителів населених пунктів ОТГ (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати Операційну частину Стратегії. Ідеї проектів буде проаналізовано та відібрано Робочою групою в серпні-вересні 2018 року. За результатами цієї роботи буде сформовано перелік проектів Стратегії і визначено джерела їх фінансування. Запрошуємо усіх осіб, зацікавлених у розвитку Новоушицької ОТГ, підприємців, підприємства, громадські організації та установи усіх форм власності запропонувати ідею(ї) проекту(ів), які дозволять більш ефективно сприяти економічному розвитку ОТГ. Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати наступним критеріям:

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #