^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Подання електроних декларацій в 2020 році

  Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 року №1700-VII (із змінами та доповненнями) та з метою своєчасного подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій місцевого самоврядування, доводимо до відома депутатів Новоушицької селищної ради, селищного голову, посадових осіб Новоушицької селищної ради та посадових осіб юридичних осіб публічного права про те, що дані особи зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».


  Особи, зазначені в абзаці першому даного оголошення, які припинили діяльність, пов'язану з виконанням функцій місцевого самоврядування, зобов'язані наступного року після припинення діяльності подавати в установленому частиною першою ст.45 Закону України «Про запобігання корупції» порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, за минулий рік.
  Попередити осіб, зазначених у абзаці першому даного оголошення про те, що у разі неподання ними шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларації особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», Новоушицькою селищною радою буде повідомлено Національне агентство про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій.
  Для заповнення декларації потрібно отримати електронний цифровий підпис (ЄЦП). Зробити це можна швидко і безкоштовно в Акредитованому центрі сертифікації ключів при фіскальній службі (у вашому територіальному відділенні) або в будь-якій іншій організації, уповноваженій видавати ключі ЕЦП фізичним та юридичним особам, але вже за оплату.
  Контакти Ви можете знайти тут: https://acskidd.gov.ua/manage-certificates
  З відповідями НАЗК на найбільш поширені питання щодо електронного декларування Ви можете ознайомитися за наступним посиланням: https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya/metodychni-rekomendatsiyi-sub-yektam-deklaruvannya/
  До старту деклараційної кампанії Національне агентство з питань запобігання корупції оприлюднило відеороз'яснення щодо змін у заповненні е-декларацій.
  Так, відео містить інформаційну довідку щодо розширення кола суб’єктів декларування, уточнення до поняття "члени сім'ї".
  Також розширено перелік відомостей, які мають подаватись про декларанта та членів сім'ї.
  Крім того, вносяться зміни щодо підстав подання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані та звужується коло декларантів, на яких поширюється вимога щодо подання таких повідомлень.
  Навчальне відео із заповнення декларацій можна переглянути за посиланням https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya/metodychni-rekomendatsiyi-sub-yektam-deklaruvannya/

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #