^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Про намір передати в оренду нерухоме майно

Відповідно до рішення Новоушицької селищної ради від 31.05.2016 р. № 26, конкурсна комісія з надання в оренду майна комунальної власності Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади

ОГОЛОШУЄ ПРО НАМІР

передати в оренду нерухоме майно

(з метою вивчення попиту на об'єкт оренди)

1. Управління об'єктом оренди здійснює Новоушицька селищна рада.

2. Об’єкт оренди та його місцезнаходження - частина адмінприміщення сільської ради (1-ий поверх), загальною площею 33,8 м.кв., вартістю 28167,00 грн., яке розташоване за адресою: с. Глібів, Новоушицького району Хмельницької області, вул. Фрунзе, 1а.

3. Балансоутримувачем приміщення є Новоушицька селищна рада.

4. Розрахунковий розмір орендної плати - 423,00 грн. на місяць.

5. Заяви про оренду відповідного майна від юридичних та фізичних осіб-підприємців приймаються протягом десяти робочих днів після розміщення даного оголошення в газеті “Наддністрянська правда”, за адресою: смт Нова Ушиця, вул. Подільська, 12, кабінет відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою, зовнішньої реклами, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури та земельних відносин Новоушицької селищної ради, тел. (03847) 2-14-74.

6. До заяви додається:

- копія чинної виписки із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців або свідоцтва про державну реєстрацію;

- копія довідки про взяття на облік платника податку;

- копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість;

- належним чином оформлена довіреність, видана представнику юридичної або фізичної особи з наданням повноважень щодо погодження розміру орендної плати (подається у разі неявки керівника).

Крім того, додатково подаються копії:

- юридичними особами – установчих документів, довідки органу статистики про включення юридичної особи до ЄДРПОУ, у разі, якщо юридична особа є бюджетною установою (організацією), довідки органу Державного казначейства про стовідсоткове бюджетне фінансування;

- фізичними особами – паспорта (стор. 1, 2, 11), довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, декларації про доходи або завіреної в установленому порядку копії звіту суб’єкта малого підприємництва-фізичної особи-платника єдиного податку.

7. Приміщення передається в оренду з метою розміщення торговельного об’єкту з продажу продовольчих та промислових товарів, товарів підакцизної групи.

8. У разі надходження двох і більше заяв від потенційних орендарів, буде додатково оголошено конкурс на право оренди вказаного приміщення.

9. Заявник з яким буде укладено договір оренди, або переможець конкурсу (у разі його проведення) зобов’язаний компенсувати витрати орендодавця на проведення незалежної оцінки об’єкта оренди та на публікацію даного оголошення.

Для довідки:

Оголошення розміщено в газеті «Наддністрянська првда» від 09.06.2016 р. № 23 (10132), сторінка 6.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #