^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Про намір передати в оренду нерухоме майно

Відповідно до рішення Новоушицької селищної ради від 31.05.2016 р. № 26, конкурсна комісія з надання в оренду майна комунальної власності Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади

ОГОЛОШУЄ ПРО НАМІР

передати в оренду нерухоме майно

(з метою вивчення попиту на об'єкт оренди)

1. Управління об'єктом оренди здійснює Новоушицька селищна рада.

2. Об’єкт оренди та його місцезнаходження - частина адмінприміщення сільської ради (1-ий поверх), загальною площею 33,8 м.кв., вартістю 28167,00 грн., яке розташоване за адресою: с. Глібів, Новоушицького району Хмельницької області, вул. Фрунзе, 1а.

3. Балансоутримувачем приміщення є Новоушицька селищна рада.

4. Розрахунковий розмір орендної плати - 423,00 грн. на місяць.

5. Заяви про оренду відповідного майна від юридичних та фізичних осіб-підприємців приймаються протягом десяти робочих днів після розміщення даного оголошення в газеті “Наддністрянська правда”, за адресою: смт Нова Ушиця, вул. Подільська, 12, кабінет відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою, зовнішньої реклами, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури та земельних відносин Новоушицької селищної ради, тел. (03847) 2-14-74.

6. До заяви додається:

- копія чинної виписки із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців або свідоцтва про державну реєстрацію;

- копія довідки про взяття на облік платника податку;

- копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість;

- належним чином оформлена довіреність, видана представнику юридичної або фізичної особи з наданням повноважень щодо погодження розміру орендної плати (подається у разі неявки керівника).

Крім того, додатково подаються копії:

- юридичними особами – установчих документів, довідки органу статистики про включення юридичної особи до ЄДРПОУ, у разі, якщо юридична особа є бюджетною установою (організацією), довідки органу Державного казначейства про стовідсоткове бюджетне фінансування;

- фізичними особами – паспорта (стор. 1, 2, 11), довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, декларації про доходи або завіреної в установленому порядку копії звіту суб’єкта малого підприємництва-фізичної особи-платника єдиного податку.

7. Приміщення передається в оренду з метою розміщення торговельного об’єкту з продажу продовольчих та промислових товарів, товарів підакцизної групи.

8. У разі надходження двох і більше заяв від потенційних орендарів, буде додатково оголошено конкурс на право оренди вказаного приміщення.

9. Заявник з яким буде укладено договір оренди, або переможець конкурсу (у разі його проведення) зобов’язаний компенсувати витрати орендодавця на проведення незалежної оцінки об’єкта оренди та на публікацію даного оголошення.

Для довідки:

Оголошення розміщено в газеті «Наддністрянська првда» від 09.06.2016 р. № 23 (10132), сторінка 6.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #