^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Оголошення

Конкурсна комісія з надання в оренду майна комунальної власності Новоушицької селищної обєднаної територіальної громади оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (з метою вивчення попиту на об'єкт оренди)

1. Управління об'єктами оренди здійснює Новоушицька селищна рада.

2. Об’єкти оренди та їх місцезнаходження:

2.1. Приміщення колишньої столової ДНЗ, загальною площею 116,64 м.кв., вартістю 13997,00 грн., яке розташоване за адресою: с. Тимків, Новоушицького району Хмельницької області, вул. Б.Хмельницького, 1а.

2.2. Частина приміщення колишнього ДНЗ, площею 24,00 м.кв., вартістю 13000,00 грн., яке розташоване за адресою: с. Тимків, Новоушицького району Хмельницької області, вул. Б.Хмельницького, 2а.

2.3. Водонапірна башта, вартістю 58864,00 грн., що розташована по вулиці Калиновій в смт. Нова Ушиця.

3. Балансоутримувачем приміщень є Новоушицька селищна рада, водонапірної башти – ГП «Водоканал».

4. Розрахунковий розмір орендної плати:

- по приміщенню колишньої столової ДНЗ – 174,96 грн. на місяць;

- по частині приміщення колишнього ДНЗ – 86,67 грн. на місяць;

- по водонапірній башті – 735,80 грн. на місяць.

5. Заяви про оренду відповідного майна від юридичних та фізичних осіб-підприємців приймаються протягом десяти робочих днів після розміщення даного оголошення в газеті “Наддністрянська правда”, за адресою: смт Нова Ушиця, вул. Подільська, 12, кабінет відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою, зовнішньої реклами, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури та земельних відносин Новоушицької селищної ради, тел. (03847) 2-14-74.

6. До заяви додається:

- копія чинної виписки із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців або свідоцтва про державну реєстрацію;

- копія довідки про взяття на облік платника податку;

- копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість;

- належним чином оформлена довіреність, видана представнику юридичної або фізичної особи з наданням повноважень щодо погодження розміру орендної плати (подається у разі неявки керівника).

Крім того, додатково подаються копії:

- юридичними особами – установчих документів, довідки органу статистики про включення юридичної особи до ЄДРПОУ, у разі, якщо юридична особа є бюджетною установою (організацією), довідки органу Державного казначейства про стовідсоткове бюджетне фінансування;

- фізичними особами – паспорта (стор. 1, 2, 11), довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, декларації про доходи або завіреної в установленому порядку копії звіту суб’єкта малого підприємництва-фізичної особи-платника єдиного податку.

7. Приміщення колишньої столової ДНЗ передається в оренду з метою виготовлення виробів з дерева; частина приміщення колишнього ДНЗ – розміщення торговельного об’єкту з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи; водонапірна башта – розміщення антен.

8. Термін оренди по всіх об’єктах – 2 роки 11 місяців.

9. У разі надходження двох і більше заяв від потенційних орендарів на один об’єкт оренди, буде додатково оголошено конкурс на право оренди даного об’єкта.

10. Заявники з яким буде укладено договір оренди, або переможці конкурсу (у разі його проведення) зобов’язані компенсувати витрати орендодавця на проведення незалежної оцінки об’єкта оренди та частину витрат на публікацію даного оголошення.

Для довідки:

Оголошення розміщено в газеті «Наддністрянська првда» від 30.06.2016 р. № 26 (10135), сторінка 6.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #