^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Продовжується робота з ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней на території Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади

iconНагадаємо, що смт. Нова Ушиця, с. Філянівка, с. Каскада Новоушицького району Хмельницької області оголошено неблагополучними пунктами щодо африканської чуми свиней і в них встановлено карантин.

Станом на 17.11.2016 року в зоні захисту (смт. Нова Ушиця, с. Філянівка, с. Каскада), яка безпосередньо межує з епізоотичним осередком, нових випадків захворювання свиней на африканську чуму не виявлено. Наразі продовжується реалізація плану заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней.

Протягом 9-16 листопада працівниками селищної ради та представниками депутатського корпусу спільно з спеціалістами ветеринарної медицини проводився подвірний обхід населених пунктів з метою обліку поголів’я свиней, які знаходяться в зоні захисту та підлягають вилученню.

Щоденно, за участю селищного голови О.Московчука, проходять засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації.

На території об’єднаної громади встановлено 5 карантинних ветеринарно-поліцейських постів, що ведуть із зони захисту в зону нагляду по таких напрямках: смт. Нова Ушиця – с. Івашківці; смт. Нова Ушиця – смт. Віньківці; смт. Нова Ушиця – м. Дунаївці; смт. Нова Ушиця – с. Струга; смт. Нова Ушиця – с. Заміхів.

За кошти селищного бюджету на постах встановлено дезбар’єри, попереджувальні знаки, пересувні палатки для відпочинку чергових з освітленням в нічний час, ємності для питної води, туалети, забезпечується дворазове харчування та обігрів чергових.

Чергування проводять співробітники Новоушицького відділення поліції ГУНП в Хмельницькій області, Новоушицького районного сектору цивільного захисту ГУ ДСНС в Хмельницькій області, ветеринарної служби здійснюють контроль за переміщенням автотранспорту, що перевозить живих тварин, продукції та сировини тваринного походження і кормів та проводять обробку техніки спеціальними дезінфікуючими засобами.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #