^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

До навчального року готові

   Упродовж минулого тижня проводився традиційний серпневий огляд навчально-виховних закладів об'єднаної територіальної громади. Комісія в складі заступника селищного голови В.Кокарева, начальника відділу освіти молоді та спорту селищної ради М.Власової, начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в районі Д.Бажан відвідувала освітні установи.

   Перевірялася їх підготовка до нового навчального року за низкою важливих показників - готовність навчальних та допоміжних приміщень, харчоблоків, котелень, опалювальних систем, дотримання санітарно-гігієнічних вимог та інше.
Так, зокрема, у вівторок комісія побувала в школах і дитячих садках населених пунктів південно-східної частини — від Рудковець до Струги.

   Тамтешні навчальні заклади - а це Вільховецька та Струзька ЗОШ І-ІІІ ст , Малостружківська ЗОШ І-ІІ ст., дитячі садки у Рудківцях, Новій Гуті, Вільховці, Любомирівці, Струзі - справили загалом позитивне враження, їх підготовка до навчального року суттєвих зауважень не викликала. Тут проведено внутрішні поточні ремонти приміщень - побілено, пофарбовано, поновлено обладнання на спортмайданчиках.

   Не сховалися від уважного погляду інспекторів окремі недоліки та недопрацювання. Час на їх виправлення ще є, отож і працювати є над чим.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #