^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Розпорядження "Про скликання одинадцятої сесії VІІ скликання Новоушицької селищної ради"

trizub-doc

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ
НОВОУШИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НОВОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від 23 червня 2018 р. № 319
смт Нова Ушиця

Про скликання одинадцятої сесії VІІ скликання
Новоушицької селищної ради.

Керуючись ст.42 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 року N280/97-ВР (із змінами та доповненнями), -

1. Скликати одинадцяту сесію Новоушицької селищної ради VІІ скликання 03 липня 2018 року о 10 год. в приміщенні Новоушицького будинку культури та мистецтва.
2. Винести на розгляд сесії наступний порядок денний :

2.1. Про визнання повноважень старост старостинських округів Новоушицької селищної ради (об’єднаної територіальної громади).
2.2. Про визнання повноважень депутатів Новоушицької селищної ради (об’єднаної територіальної громади).
2.3. Про внесення змін по п.2 рішення І сесії Новоушицької селищної ради VІІ скликання від 24.11.2015 року №7 «Про утворення і затвердження постійних комісій та обрання їх персонального складу» (із змінами).
2.4. Про внесення змін рішення І сесії Новоушицької селищної ради VІІ скликання від 17.12.2015 року №53 «Про утворення виконавчого комітету селищної ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» (із змінами).
2.5. Про виготовлення номерних печаток для довідок старостам старостинських округів Новоушицької селищної ради (об’єднаної територіальної громади).
2.6. Про виготовлення номерних гербових печаток для старост старостинських округів Новоушицької селищної ради (об’єднаної територіальної громади).
2.7. Передача печаток старостам старостинських округів Новоушицької селищної ради (об’єднаної територіальної громади).
2.8. Про покладання на старост старостинських округів Новоушицької селищної ради (об’єднаної територіальної громади).
2.9. Про покладання на старост старостинських округів Новоушицької селищної ради (об’єднаної територіальної громади) обов’язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання, вчинення дій щодо ведення військового та господарського обліку.
2.10. Про внесення змін до додатку 1, затвердженого рішенням ІХ сесії Новоушицької селищної ради VІІ скликання від 22.12.2017 року №30 «Про затвердження штатного розпису працівників Новоушицької селищної ради на 2018 рік» (із змінами).
2.11. Про перепрофілювання навчальних закладів.
2.12. Про ліквідацію Іванковецького дошкільного навчального закладу "Сонечко" Новоушицької селищної ради Хмельницької області.
2.13. Про затвердження Програми підтримки Новоушицького відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області щодо облаштування сервісного центру обслуговування на 2018 рік.
2.14. Про затвердження змін до програми покращення надання медичної допомоги хворим, які потребують гемодіалізу на 2018 рік.
2.15. Про підвищення суми фінансування обідів в дошкільних навчальних закладах Новоушицької селищної ради (об’єднаної територіальної громади).
2.16. Про надання згоди на безоплатне отримання друкованої продукції Національної Академії педагогічних Наук України.
2.17. Про затвердження видів і вартості платних соціальних послуг, які будуть надаватись Новоушицьким територіальним центром громадянам на території Новоушицького району.
2.18. Про затвердження Положення про Порядок визначення розмірів орендної плати при укладенні договорів оренди землі на території Новоушицької ОТГ.
2.19. Про внесення змін до рішення позачергової сесії Новоушицької селищної ради VІІ скликання від 23.06.2017 року №11 та 12.
2.20. Про затвердження договорів.
2.21. Про надання дозволу ФОП Мельнику Юрію Григоровичу на продовження терміну дії договору оренди майна комунальної власності Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади.
2.22. Прийняття в комунальну власність Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади в особі Новоушицької селищної ради майна.
2.23. Про затвердження незалежних оцінок майна комунальної власності Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади.
2.24. Про передачу майна комунальної власності Новоушицької селищної об'єднаної територіальної громади з балансу Новоушицької селищної ради на баланс ГП “Комунальник”.
2.25. Про затвердження незалежної оцінки майна комунальної власності Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади (частина нежитлового адмінприміщення колишньої сільської ради в с. Струга).
2.26. Про затвердження незалежної оцінки майна комунальної власності Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади (частина нежитлового будинку-комплексу в с. Глибівка).
2.27. Про надання погоджень на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
2.28. Про надання погоджень на затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
2.29. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
2.30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
2.31. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
2.32. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
2.33. Про припинення права користування земельними ділянками.
2.34. Про розірвання договору оренди.
2.35. Про передачу земельної ділянки в оренду.
2.36. Розгляд заяв
2.37. Різне

 

Селищний голова                                                                     О.Московчук

 

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #