^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Обережно, виявлено сказ у кота

В селі Струга наприкінці серпня місяця поточного року підтверджено випадок сказу у домашнього кота, який проявив агресію та наніс укуси жительці села, матеріал було надіслано до Хмельницької регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини де і був виділений вірус сказу.
Аби запобігти розповсюдженню захворювання на інші території, просимо жителів села Струга та прилеглих сіл дотримуватись правил утримання собак та котів, ознайомитись із питаннями запобігання сказу тварин.
ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ КОЖНОМУ, ЩОБ ПОПЕРЕДИТИ ЗАХВОРЮВАННЯ СКАЗОМ?


• Особливо небезпечними є укуси, нанесені скаженими хижими тваринами. В слині цих тварин знаходиться дуже агресивний вірус, внаслідок чого інкубаційний період захворювання скорочується, хвороба розвивається швидко, протікає важко і закінчується смертю. Отже, після укусу необхідно негайно звернутись до лікаря для вирішення питання про призначення курсу щеплень проти сказу. Тільки своєчасно проведений лікувально-профілактичний курс щеплень може попередити захворювання сказом!
• Призначений курс щеплень обов’язково треба закінчити повністю і не допустити його переривання. Під час проведення щеплень і після його закінчення впродовж 6 місяців не можна вживати спиртні напої, переохолоджуватись, перегріватись.
• Тварину, яка покусала людину та зовні виглядає здоровою, не треба вбивати, а необхідно звернутись в установи ветеринарної медицини для встановлення за нею 10-ти денного ветеринарного нагляду.
• Не можна знімати шкіру з трупу підозрілої на захворювання тварини (часто буває, що шкуру знімають з хворої на сказ лисиці).
• Бережіть дітей від укусів тваринами, не дозволяйте їм гратись з бродячими собаками і котами, приносити їх додому!
• Своєчасно повідомляйте спеціалістів служби ветеринарної медицини про хворих тварин, про трупи загиблих тварин.
• Обмежитись перебуванням до лісового масиву громадянам під час збору грибів та відпочинку на території на період проведення карантинних заходів.
• Пам’ятайте, що власних собак та котів необхідно щорічно реєструвати і щеплювати проти сказу, утримувати у закритому дворі. Вигулювати собаку необхідно у наморднику або на короткому повідку.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #