^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

На виїзному прийомі говорили про ремонти, пенсію і субсидії

IMG 0208У селищі Загродське Новоушицької ОТГ громадян приймали голова громади Олег Московчук, директор управління соціального захисту населення Василь Гарбуз та представник пенсійного фонду Тереза Кріль.
Окрім того, що голова громади вислухав жителів села, їхні проблеми та побажання щодо подальшого розвитку громади та їхнього населеного пункту, він ще й розповів про те, що робиться у різних селах. Олег Васильович зазначив, що проводяться ремонтні роботи на водонапірній башті, завершились роботи по відновленню дороги у селі, планується також оновити головний знак "Загродське" на вїзді у село.
Василь Гарбуз ознайомив громадян із новими правилами отримання субсидії на 2018 рік. "Основне, що потрібно зробити жителям - у жовтні подати заяву на нарахування субсидії. Потім, згідно довідки про склад сім`ї, визначаються її доходи, інформація обробляється та вноситься у програму, яка, згідно формули, автоматично нараховує, чи не нараховує субсидію. Також, згідно нового закону з 1 травня на нарахування субсидії впливає місце проживання та місце реєстрації особи», - повідомив Василь Гарбуз.
Тереза Іванівна розповіла про нові послуги, які за бажанням може отримувати будь-який мешканець. SMS інформування – приходитиме щомісяця сповіщення на мобільний телефон, яке міститиме інформацію про ваш загальний стаж роботи. Web портал – особа звертається до пенсійного відділу, там здійснюється реєстрація на порталі та видається логін та пароль для доступу. На персональній сторінці можна переглянути стаж роботи та внески, які сплачуються на пенсію. Електронне пенсійне посвідчення – послуга лише для пенсіонерів. Це пластикова картка, яка оформлюється у «Ощадбанк» містить інформацію про особу й одночасно є розрахунковою карткою. «На сьогодні пенсія залежить від стажу роботи та від заробітної плати, тому про пенсію кожен має дбати вже сьогодні», - запевнила Тереза Іванівна.IMG-7b2c4db14e68ac487d3d38096d4f808c-V

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #