^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

30 вересня бібліотечна громада України святкує Всеукраїнський день бібліотек

img 0818У цей день ми відзначаємо високу місію Бібліотеки та Бібліотекаря, яка полягає в інформуванні та організовувані безперешкодному доступі до книг для всіх громадян, допомозі і навчанні орієнтуватися у потоці інформації, сприянні оволодінню навичками пошуку та використанні різноманітних ресурсів.
Привітати з професійним святом завітали заступник селищного голови Віталій Кокарев, начальник відділу культури, туризму та з питань ЗМІ Вадим Сідлецький та з нагоди професійного свята кращі працівники були нагородженні грамотами та подяками. Грамотою селищної ради за сумлінну і багаторічну працю, добросовісне виконання своїх обов’язків нагородженні Ніна Маринчак, директор Новоушицької централізованої бібліотечної системита Ніна Чорноконь, бібліотекар с. Слобідка. Подякою відділу культури, туризму та з питань ЗМІ Новоушицької селищної ради за сумлінну і багаторічну працю, добросовісне виконання своїх обов’язків нагороджена Тетяна Майстерчук, бібліотекар с. Струга. Також Новоушицька центральна бібліотека отримала подарунковий сертифікат на суму 50 000 грн. для поповнення книжкового фонду. Відтепер читачі нашої громади матимуть можливість читати оновлену літературу.
«Бібліотечна установа сьогодні – це тісна співпраця з товариствами і громадськими організаціями, творчими спілками і об’єднаннями. Сьогоднішнє свято – Всеукраїнський день бібліотек – підносить бібліотечну справу на високий щабель визнання державою праці хранителів людської мудрості. Бібліотекар, залишаючись один на один із читачем, стає провідником у храмі знань, незалежно від того, чи у великій книгозбірні він працює, чи у невеличкій сільській філії.» - сказала Ніна Маринчак, директор Новоушицької централізованої бібліотечної системи.
Святкову атмосферу та настрій у залі створили працівники культури і мистецтв, які святковим концертом привітали всіх працівників з Всеукраїнським днем Бібліотек.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #