^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Диеты от специалистов в похудении беру на all-diet.info.

Подання електроних декларацій в 2020 році

  Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 року №1700-VII (із змінами та доповненнями) та з метою своєчасного подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій місцевого самоврядування, доводимо до відома депутатів Новоушицької селищної ради, селищного голову, посадових осіб Новоушицької селищної ради та посадових осіб юридичних осіб публічного права про те, що дані особи зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Детальніше: Подання електроних декларацій в 2020 році

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області повідомляє

   Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області повідомляє про зміну поштової адреси: нова адреса - провулок 2-й Кам’янецький, 19/1, м. Хмельницький, 29013 тел./факс (0382) 65-11-75.

Крім того, Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області інформує про функціонування „телефону довіри”, на який громадяни можуть повідомляти про відомі їм випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна у понеділок-четвер з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю з 9.00 до 16.45) за номерами (0-382) 76-57-56 – Управління, (0-32) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби, (044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України.
   Про вчинки працівників Управління, які мають ознаки корупційних дій ви можете відповідно повідомляти за номерами (0-382) 65-81-22, (032) 260-31-70, (044) 485-17-96

Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

Оголошення про початок прийому проектів від мешканців Новоушицької ОТГ, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету

  Відповідно рішення Новоушицької селищної ради від 25.01.2019 № 1 «Про затвердження Положення про громадський бюджет Новоушицької селищної територіальної громади", з 1 грудня протягом 91 календарних днів (до 29 лютого 2020 року включно) оголошується прийом проектів від мешканців ОТГ, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету.
  Проекти приймаються відповідно до Положення про громадський бюджет Новоушицької селищної територіальної громади, затвердженого рішенням Новоушицької селищної ради від 25.01.2019 № 1.
  Подання проектів, відповідно до форми, вимог до проекту, з урахуванням обсягу коштів:
- поштою або особисто за адресою: 32600, с-ще Нова Ушиця, Новоушицького району, Хмельницької обл., вул. Українська, 18, відділ економіки, інвестицій та інформаційного забезпечення;
- електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. вигляді відсканованих оригіналів документів, з обов’язковим наданням оригіналів у паперовому вигляді до відділу економіки, інвестицій та інформаційного забезпечення.

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади вчителя - логопеда комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Новоушицької селищної ради Комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоушицької селищної ради оголошується конкурс на заміщен

Повне найменування:
– комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоушицької селищної ради.
Юридична адреса інклюзивно-ресурсного центру:
– вулиця Гагаріна 40, Нова Ушиця, Новоушицький район, Хмельницька область, 32600
Фактична адреса: вул. Подільська 27, смт. Нова Ушиця, Новоушицький р-н, Хмельницька обл..
Найменування посад:

Детальніше: Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади вчителя - логопеда комунальної установи...

До відома


  19 вересня 2019 року Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду задоволено позов в адміністративній справі №560/1818/19 про скасування пункт 5.2.2.2 рішення позачергової сесії Новоушицької селищної ради від 23.06.2017 року №11 «Про встановлення та затвердження місцевих податків і зборів на 2018 рік на території смт Нова Ушиця, яка входить до складу Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади» в частині встановлення ставки податку для об’єктів нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичних осіб-підприємців, які здійснюють (займаються) комерційну діяльність у розмірі 1,5 відсотки мінімальної заробітної плати за 1 квадратний метр загальної площі для об’єктів нерухомості, які розташовані (знаходяться) на території смт Нова Ушиця, яка входить до складу Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #