^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Подільська, 12

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Диеты от специалистов в похудении беру на all-diet.info.

Навчаємось готувати грантові заявки

1612173161217415 грудня 2017 року в рамках проекту U-LEAD з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні» у Хмельницькому відокремленому підрозділі установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» відбувся семінар у вигляді консультацій з експертом по проектному менеджменті, щодо написання грантових заявок, для залучення міжнародної технічної допомоги та коштів з державного фонду регіонального розвитку, в якому взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів О.В.Гринчук та спеціаліст І категорії відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою, зовнішньої реклами, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури та земельних відносин селищної ради І.М.Космак.

Урочистості з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

1412171141217214 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в Новоушицькому краєзнавчому музеї відбулось урочисте відкриття фотостенду «Учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – жителі смт Нова Ушиця та Новоушицького району».

На захід завітали О. Московчук, селищний голова, В. Кокарєв, заступник селищного голови з гуманітарних питань, П.Мазур, перший заступник голови райдержадміністрації, С.Тимчук, помічник народного депутата В.Мельниченка, ліквідатори наслідків чорнобильської катастрофи та інші почесні гості.

Про ініціативу створення фотостенду розповів В.Семенюк, голова районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України». Він розповів, що тут помістилося 79 фото жителів селища та району – безпосередніх учасників ліквідації аварії.

Своїми спогадами поділилися В.Ракоїд, голова спілки "Чорнобиль" Держтелерадіо України, та Людмила Лисенко, журналіст, колишній головний редактор Національної телекомпанії України.

Опісля присутні вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів квітопокладанням.

Свято продовжилося у селищному будинку культури і мистецтв. Представники влади району та громади подякували краянам за їхні подвиги, нагородили подяками й грошовими винагородами. Далі ліквідаторів вітали місцеві артисти й гурти.

Семінар «Удосконалення системи комунікацій як фактор розвитку кадрового потенціалу державної служби»

З 22 по 26 січня 2018 року в м. Вільнюсі за підтримки Посольства Литви в Україні, Міністерства закордонних справ Литви заплановано українсько-литовський семінар «Удосконалення системи комунікацій як фактор розвитку кадрового потенціалу державної служби».

До участі у семінарі запрошуються фахівці територіальних підрозділів та установ Державної служби України, співробітники центрів паспортного сервісу, та інші зацікавлені спеціалісти з надання адміністративних послуг населенню України.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Про скликання дев’ятої сесії VІІ скликання Новоушицької селищної ради.

gerb11 грудня селищним головою прийнято розпорядження  № 566 про скликання девятої сесії Новоушицької селищної ради VII скликання 22 грудня 2017 року о 10.00 год. в приміщенні Новоушицького будинку культури та мистецтва.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #