^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Подільська, 12

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Диеты от специалистов в похудении беру на all-diet.info.

Проведено Чемпіонат Хмельницької області з класичного жиму штанги

08081730808174За підтримки селищного голови Московчука Олега Васильовича 5 серпня на березі Дністра традиційно уже 8-й раз відбувся Чемпіонат Хмельницької області з класичного жиму штанги. Кількість спортсменів нараховувала 80 чоловік. Організатором даних змагань виступив тренер Новоушицької ДЮСШ майстер спорту України міжнародного класу Купріянов Юрій Васильович. Відкриття змагань провели перший віце президент федерації пауерліфтингу України Воронецький В.Б. та заступник селищного голови Кокарєв В.В.

Слід відмітити що даний вид спорту досить сильно розвинений в Україні, адже збірна України займає перше командне місце на Чемпіонатах Світу та Європи і нещодавно на всесвітніх іграх також виборола перше місце. Але незважаючи на високу конкуренцію наша Новоушицька команда виборола багато медалей, що свідчить про високий рівень спортсменів, а саме:

Серед юнаків - Гайдук Дмитро 1 місце, Купріянов Олег 1 місце, Міняйлук Андрій 1 місце, Саковський Єдуард 2 місце, Московчук Дмитро 2 місце (наша юнацька команда стала першою в командному заліку)

Серед юніорів - Боднар Владислав 1 місце

Серед чоловіків - Купріянов Юрій 1місце, Вергелес Валерій 2 місце, Кучер Вадим 2 місце.

Пленарне засідання восьмої сесії селищної ради

   030817103081723 серпня селищним головою О.Московчуком, проведено пленарне засідання восьмої сесії селищної ради.

   У засіданні прийняли участь 24 депутатів селищної ради.

   Депутати розглянули 26 питань порядку денного.

З переліком питань, результатами голосування і прийнятими рішеннями можна ознайомитись у розділі "Рішення сесії".

Поїхали, побачили, перевірили

2407173240717424 липня селищний голова О. В. Московчук та  голова районної державної адміністрації Ю. С. Танасійчук відвідали села Куча та Мала Шурка. Причини візиту різні. В с. Куча перевіряли стан виконання ремонтних робіт в рамках проекту: «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень дошкільного навчального закладу «Пролісок». Загальна вартість цього проекту складає 619 992 грн. З них обласного бюджету: 400 000 грн., решта – з місцевого. Прибувши на місце і оглянувши всі приміщення, керівники також поспілкувалися із робітниками: чи вистачає матеріалів, чи вчасно відзвітують, що зроблено, що потрібно ще зробити, чи встигнуть завершити всі роботи? Адже відкриття садка планується на 10 серпня. Обсяг робіт чималий та й спека не допомагає. Але всі налаштовані оптимістично та рішуче: і працівники, які майже за місяць повинні «здати об'єкт», і колектив дитячого садка.

З іншого боку будівлі дитячого садку, де раніше був сільський територіальний центр – місцевий ФАП. Оскільки попередня будівля, де він розміщувався була в аварійному стані, його перенесли сюди, зробивши косметичний ремонт. Хоч відведене їм приміщення не дуже велике, зате охайне і чисте. Зрозуміло, що не всім мешканцям села сподобалися такі зміни. Комусь тепер ближче добиратися, комусь доведеться подолати більшу відстань. Тим не менш, відвідувачів вистачає: «Сьогодні приходило зверх десятка людей, хто в аптеку, хто на процедуру»,- повідомила завідуюча фельдшерсько-акушерським пунктом.

Наступний пункт – с.Мала Шурка, де наразі проводиться ремонт вул. Лесі Українки, протяжністю 800 метрів.

Спільні дії щодо попередження і профілактики злочинності: відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів

0108174010817328 липня у Новоушицькому відділі Кам'янець-Подільської місцевої прокуратури відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів району, у якій взяли участь і керівники району. Присутні обговорили шляхи вирішення проблемних питань з метою запобігання і профілактики правопорушень.

Звітуючи про виконану роботу за І півріччя 2017 року, начальник районного відділу прокуратури О.Рибіцький відзначив, що за звітний період не допущено росту злочинності на території району. Кількість облікованих кримінальних правопорушень зменшилась на 11%, порівняно з аналогічними періодом 2016 року. Рівень злочинності району становить 28,5 кримінальних правопорушень на 10 тис. населення, що значно менше від загальнообласного.

Аналізуючи роботу, О.Рибіцький акцентував увагу на основних проблемних питаннях, які потребують вирішення. Зокрема, варто посилити роботу над зменшенням кількості особливо тяжких злочинів, зменшенням кримінальних правопорушень у стані алкогольного сп’яніння, зменшенням кількості крадіжок та шахрайств, зменшенням кількості кримінальних правопорушень неповнолітніми тощо. Актуальним залишається питання протидії злочинності у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, зброї, постачання їх із зони проведення антитерористичної операції.

Про скликання VІІІ сесії VІІ скликання Новоушицької селищної ради

 gerb  24 липня прийнято розпорядження  № 325 про скликання VІІІ сесію Новоушицької селищної ради VІІ скликання 03 серпня 2017 року о 10.00 год. в приміщенні Новоушицької селищної ради.

   З порядком денним можна ознайомитись у розділі "Рішення сесії".

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #