^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Диеты от специалистов в похудении беру на all-diet.info.

Звіт старостів Малостружківського, Глібівського старостинських округів та виїзний прийом громадян Песецького старостинського округу.

  Старости Новоушицької ОТГ продовжують звітувати про свою діяльність мешканцям сіл. 14 лютого про підсумки роботи старостату громадськості села звітував староста Василь Мельник – Малостружківський старостинського округо село Щербівці, а також 19 лютого Алла Дубчак – Глібівський старостинський округ села Гута Глібівська, Мержіївка та Джурджівка, а також виїзний прийом громадян Песецького старостинського округу. На зборах були присутні представники селищної ради, працівники ГП «Комунальник», відділу освіти, молоді та спорту, представник ТОВ «Промінь Поділля». Учасники зібрання мали можливість спільно проаналізувати кількість використаних коштів та об’єм виконаної роботи впродовж минулого 2019 року, обговорити проблемні питання населених пунктів.

Детальніше: Звіт старостів Малостружківського, Глібівського старостинських округів та виїзний прийом громадян...

Звіт старостів Бучайського, Вільховецького та Отроківського старостинських округів.

  Cтарости Новоушицької ОТГ продовжують звітувати про свою діяльність мешканцям сіл. 11 лютого про підсумки роботи старостату громадськості села звітували старости Надія Ахтимчук – Бучайський старостинський округ села Бучая та Загоряни, а також 12 лютого Лілія Коваль – Остоківський старостинський округ села Отроків й Тимків та Анатолій Шевчук – Вільховецький старостинський округ села Нова Гута та Маціорськ. На зборах були присутні представники селищної ради, працівники ГП «Комунальник», ГП «Водоканал», відділу культури, туризму та питань ЗМІ.

Детальніше: Звіт старостів Бучайського, Вільховецького та Отроківського старостинських округів. 

Про скликання позачергової сесії VІІ скликання Новоушицької селищної ради 20.02.2020

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від 10 лютого 2020 р. №24
смт Нова Ушиця

Про скликання позачергової сесії VІІ скликання Новоушицької селищної ради.

Керуючись ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 року N280/97-ВР (із змінами та доповненнями), -
1. Скликати позачергову сесію Новоушицької селищної ради VІІ скликання 20 лютого 2020 року о 10 год. в приміщенні Будинку дитячої творчості

2. Винести на розгляд позачергової сесії наступний порядок денний:
2.1. Звіт начальника відділу освіти , молоді та спорту Новоушицької селищної ради за 2019 рік.
2.2.Про стан виконання Програм відділом освіти , молоді та спорту Новоушицької селищної ради за 2019 рік
2.3.Про внесення змін до мережі та штатних нормативів закладів та установ освіти Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади на 2019/2020 навчальний рік.
2.4.Про затвердження Програми підтримки державної політики у сфері забезпечення якості освіти у Хмельницькій області на 2020 - 2021 роки
2.5.Звіт головного лікаря КНП «Новоушицький центр ПМСД» Новоушицької селищної ради за 2019 рік.

Детальніше: Про скликання позачергової сесії VІІ скликання Новоушицької селищної ради 20.02.2020

До відома фізичних та юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців !

31.01.2020 року відбулася позачергова сесія Новоушицької селищної ради.

Зокрема, серед інших питань Новоушицькою селищною радою було прийнято рішення сесії №1 яким у новій редакції викладено Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях на території сіл та селищ, які входять до складу Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади та рішення сесії №2 яким затверджено Порядок звільнення території населених пунктів Новоушицької селищної ради (об’єднаної територіальної громади) від самовільно встановлених малих архітектурних форм, тимчасових споруд (кіоски, павільйони, гаражі, рекламні засоби, тощо) в тому числі стаціонарних та пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (торговельні автомати, автомагазини, авто-кафе, відкриті майданчики для харчування, авто-розвозки, лавки-автопричепи, трейлери, тощо) розширюваних існуючих стаціонарних, пересувних тимчасових споруд, переобладнаних пересувних тимчасових споруд на стаціонарні тимчасові споруди шляхом знімання коліс, влаштованих фундаментів, тощо, шляхом їх демонтажу.

З даними рішеннями можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Новоушицької селищної ради за посиланням http://novagromada.gov.ua/index.php/selishchna-rada/rishennya-sesij/rishennya-sesij-vii-sklikannya/1378-pozachergova-sesiya-31-01-2020.

 

Начальник юридичного відділу
Новоушицької селищної ради Зубаль І.С.

Відшкодування втрат на суму понад 1,3 млн гривень забезпечили державні аудитори Хмельниччини протягом січня місяця поточного року

   За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій за січень місяць 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 1,6 млн гривень.
   Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 1,3 млн гривень, в тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами в попередніх роках.

Детальніше: Відшкодування втрат на суму понад 1,3 млн гривень забезпечили державні аудитори Хмельниччини...

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #