^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Диеты от специалистов в похудении беру на all-diet.info.

Велопробіг

   72335639 566818260732132 8720129322918084608 o13 жовтня відбувся велопробіг маршрутом Нова Ушиця – Отроків – Песець – Нова Ушиця. Сформована колона о 11.00 год. вирушила за вказаним маршрутом. Отроківський старостинський округ гостинно зустрів учасників велопробігу в літній резиденції графа Мархоцького. Місцеві кухарі частували учасників смачною юшкою, кулішем, пампушками,а ТОВ "Агробізнес" пригостив велопробіжців солодкими булочками. Сергій Гандзюк провів екскурсію, на якій ознайомив слухачів з цікавими історичними фактами з життя графа Мархоцького.
У с. Песець колона велопробіжців зупинилася. Василь Перепелиця розповів учасникам про маєток барона Местмахера, який зробив село відомим на всю околицю, бо мав тут маєок, гуральню, ремісничу школу. По закінченні екскурсії велопробіжці продовжили свій шлях до Нової Ушиці.
Під час велопробігу учасникам забезпечували безпеку на дорозі працівники Новоушицького віділення поліції, медичне забезпечення – працівники Новоушицького центру ПМСД, технічне забезпечення – працівники ГП «Комунальник» та відділу освіти.
Учасники велопробігу подолали близько 30 км. Отримали масу задоволення та адреналіну. Сьогоднішній велопробіг став гарним початком для розвитку туризму. 

 

Більше фото за посиланням на нашій офіційній сторінці фейсбук.

Аудитори Хмельниччини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 17,7 млн гривень за дев’ять місяців 2019 року

  За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж дев’яти місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 34,1 млн гривень.
  Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 17,7 млн гривень, в тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами в попередніх роках.

Детальніше: Аудитори Хмельниччини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 17,7 млн гривень за дев’ять...

Шановні громадяни!

   Нагадуємо, що на сайті Держгеокадастру доступні онлайн-послуги у сфері земельних відносин. Функціонал дає можливість просто, зручно та оперативно отримати найбільш потрібні довідки та документи. За допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можна замовити адміністративні та отримати сервісні електронні послуги Держгеокадастру, зокрема:
• отримати відомості Державного земельного кадастру,

Детальніше: Шановні громадяни!

УВАГА! Оголошення про зміни і умови проведення земельних торгів в Головному управлінні Держгеокадастру у Хмельницькій області

   Відповідно до пункту 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 року № 688 « Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення» реалізація пілотного проекту тривала до 01 жовтня 2019 року.
  В зв’язку із закінченням терміну дії пілотного проекту та завершення строку дії договору з електронним майданчиком державного підприємства «Сетам» Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області проводитиме земельні аукціони з продажу права оренди відповідно до статей 134-139 Земельного кодексу України.

Детальніше: УВАГА! Оголошення про зміни і умови проведення земельних торгів в Головному управлінні...

Лептоспіроз — небезпечна хвороба для людини і тварин.

1478682Ви відчули втому, у вас підвищилася температура тіла до 39-40 С, головний біль, біль у суглобах та м’язах (особливо у литках і попереку), почервоніли очі, з’явилися висипи на шкірі, носові кровотечі, в деяких випадках – ознаки жовтяниці (часто хвороба схожа на гепатити або інші розлади печінки), серцево-судинна та печінково-ниркова недостатність, блювота. Отже, за таких ознак необхідно негайно звернутися до лікаря і пригадати, чи ви не купалися у ставках, де стояча вода, чи не мили руки брудною водою, чи не покусали вас гризуни. Це може бути лептоспіроз – небезпечне інфекційне захворювання людини та багатьох видів тварин. Такі захворювання називаються зоо-антропонезамм – чисельна група захворювань, на які припадає третина усіх відомих інфекцій. Збудником лептоспірозу є патогенна дептоспіра – спіралеподібний, рухливий мікроорганізм. Його рухливість обумовлює легке проникнення збудника хвороби до організму через

Детальніше: Лептоспіроз — небезпечна хвороба для людини і тварин.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #