^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Диеты от специалистов в похудении беру на all-diet.info.

Пряма телефонна лінія 03.08.2020

 116890861 333377611365043 1740985223224687686 n

   3 серпня в селищній раді відбулась пряма телефонна лінія. З жителями громади по телефону спілкувався селищний голова Олег Московчук.
   Протягом відведеного часу надійшло 16 телефонних дзвінки. Телефонували жителі села Антонівка, Заборознівці, Бучая, Мала Стружка, Струга, Іванівка, Каскада та смт Нова Ушиця.
   У своїх зверненнях жителі піднімали питання щодо благоустрою кладовищ, ремонту доріг та вуличного освітлення, перенесення ринку, належного водопостачання та вирішення земельних питань.
   Під час прямої телефонної лінії селищний голова надав відповіді та роз’яснення усім додзвонювачам.

Хмельницька ОДА прогнозує, що кілька міст можуть опинитися поза “зеленою зоною” карантину

   Перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш назвав кілька міст та районів області, які можуть опинитися поза “зеленою зоною” карантину у разі, якщо у них не спаде динаміка зараження на COVID-19.

   “Протягом останніх трьох днів Хмельницька область знаходиться у “червоній зоні”. Поки Центральна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не ухвалювала жодних рішень, але, якщо динаміка з розповсюдження коронавірусу надалі спостерігатиметься в деяких містах, то їх очікує ряд обмежувальних заходів. Насамперед це стосується міст Хмельницького, Старокостянтинова, Кам’янця-Подільського, Шепетівки і Красилівського та Летичівського районів, де найбільше хворих”, – сказав посадовець на брифінгу у понеділок.

Він перерахував кілька нових випадків на COVID-19 у згаданих територіях:

виявлено 7 хворих серед прихожан релігійної організації з Красилівського району (це учасники групи з 49 осіб, котрі відвідували Одесу);
троє хворих на Красилівському агрегатному заводі; медпрацівник Хмельницької міської лікарні.

Детальніше: Хмельницька ОДА прогнозує, що кілька міст можуть опинитися поза “зеленою зоною” карантину

Засідання виконавчого комітету 31.07.2020

 DSCN1528 DSCN1531

  31 липня о 9.00 год. у Новоушицькому будинку культури і мистецтв відбулось засідання виконавчого комітету. На розгляд було винесено 20 питань, серед яких звіти: про роботу директора ГП «Комунальник» за ІІ квартал 2020 року, про роботу директора Новоушицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за ІІ квартал 2020 року, про роботу начальника відділу культури, туризму та з питань засобів масової інформації Новоушицької селищної ради за ІІ квартал 2020 року, про роботу головного лікаря КНП «Новоушицький центр ПМСД »за ІІ квартал 2020 року, про роботу начальника відділу ЦНАП Новоушицької селищної ради за ІІ квартал 2020 року, про стан роботи виконавчого комітету селищної ради із зверненнями громадян за І півріччя 2020 року та інші питання. У засіданні взяли участь 20 членів виконкому.
   З переліком питань та прийнятими рішеннями можна ознайомитись у розділі «Рішення виконкому».

Стартував V Всеукраїнський конкурс Неймовірні села України 2020

  a34d830-photo5197432722409238434 

   Конкурс проходитиме за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Всеукраїнської асоціації громад, асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», компанії «Бейкер Тіллі Україна», ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні», журналу Agroexpert.

   Мета конкурсу:

- розвиток сільських територій та регіональної економіки;
- дотримання принципів ощадливого ведення сільського господарства та кругового виробництва;
- зміцнення соціально-економічного становища фермера в ланцюзі поставок «від поля до столу»;
- розвиток соціальної відповідальності місцевого аграрного бізнесу;
- стале управління і збереження екосистеми, біорізноманіття та адаптація до змін клімату в рамках ведення сільського господарства та землекористування;
- популяризація зеленого туризму;
- підвищення привабливості життя в селі;
- розбудова сучасних сільських територій зі збереженням історико-культурної спадщини українського села та традиційних практик ведення сільського господарства.
   Глобальні цілі проєкту (із переліку Цілей сталого розвитку ООН): розвиток сільського господарства, гідна праця та економічне зростання (8), сталий розвиток міст і громад (11), партнерство заради сталого розвитку (17).

Детальніше: Стартував V Всеукраїнський конкурс Неймовірні села України 2020

ОГОЛОШЕННЯ щодо отримання дотації за бджолосім’ї

   European honey bee extracts nectar

   У зв’язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 395 надається дотація за бджолосім’ї
   Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні у поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 грн.за бджолосім’ю.
   Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі - органи місцевого самоврядування) до 1 жовтня поточного року такі документи:
- копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки; 
- копію рішення про державну реєстрацію потужності;

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ щодо отримання дотації за бджолосім’ї

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #