^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok



 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Апарат селищної ради

 Посада

ПІБ посадової особи

Телефон робочий

Новоушицький селищний голова

Московчук Олег Васильович

2-14-74

Секретар ради

Мегель Станіслава Анатоліївна

2-11-82

Заступник селищного голови
з питань діяльності виконавчих органів

Гринчук Олександр Володимирович

2-23-82

Заступник селищного голови
з гуманітарних питань

Кокарев Віталій Валентинович 

2-23-82

Староста Березівського старостинського округу(с. Шебутинці, с. Березівка)

Гарниць Антоніна Василівна

0673810679

Староста Браїлівського старостинського округу (с. Браїлівка, с. Іванівка, с. Цівківці)

Облядрук Вікторія Вікторівна

0686734644

0972727966

Староста Бучайського старостинського округу (с. Загоряни, с. Бучая)

Ахтимчук Надія Анатоліївна

0962181331 

Староста Вільховецького старостинського округу (с. Вільховець, с. Нова Гута, с.Маціорськ)

Шевчук Анатолій Іванович

0684299780 

Староста Рудковецького старостинського округу (с. Рудківці)

Паляруш Галина Іванівна

0672317897 

Староста Глібівського старостинського округу (сіл Гута Глібівська, Джуржівка, Мержіївка, Новий Глібів, Слобода, Глібів)

Дубчак Алла Василівна

0680220584 

Староста Заміхівського старостинського округу (с. Висілок, с. Жабинці, с. Заміхів)

Танасюк Тетяна Федорівна

0673848439 

Староста Івашковецького старостинського округу (с. Івашківці, с. Загродське)

Борейко Юрій Миколайович

0965327789 

Староста Капустянського старостинського округу (с. Капустяни, с. Глибочок) 

Паляруш Василь Володимирович

0984814139 

Староста Косиковецького старостинського округу (с. Косиківці, с. Шелестяни)

Ніверський Валерій Володимирович

0987346279

Староста Куражинського старостинського округу (с. Глибівка, с. Мала Шурка, с. Куражин)

Гнатюк Василь Петрович

0673830219

Староста Кучанського старостинського округу (с. Куча)

Бакай Раїса Ростиславівна

0966893453

Староста Малостружківського старостинського округу (с. Мала Стружка, с. Балабанівка, с. Щербівці)

Мельник Василь Борисович

0982284865

Староста Отроківського старостинського округу (с. Антонівка, с. Кружківці, с. Тимків, с. Хворосна, с. Отроків)

Коваль Лілія Петрівна

0968089685

Староста Песецького старостинського округу (с. Песець)

Лапчук Олександр Олександрович

0964804662

Староста Хребтіївського старостинського округу (с. Хребтіїв)

Резнік Ніна Григорівна

0982344093

Староста Пилипохребтіївського старостинського округу (с. Іванківці, с. Соколівка, с. Пилипи-Хребтіївські)

Стасюк Людмила Володимирівна

0672984620

Староста Пилипковецького старостинського округу (с. Пилипківці, с. Заборознівці)

Лисак Микола Олексійович

0966596065

Староста Ставчанського старостинського округу (с. Ставчани, с. Слобідка, с. Стара Гута, с. Любомирівка)

Басько Олена Анатоліївна

0967422462

Староста Струзького старостинського округу (с. Струга)

Жосан Анатолій Дмитрович

0680324600

ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Начальник відділу

 

2-23-82

Спеціаліст І категорії

Грекова Тетяна Анатоліївна

2-14-74

Діловод із соціальних питань

Гонзолевська Віта Борисівна  

Діловод та з питань оборонної і мобілізаційної роботи

Сірант Ольга Василівна 0678767990 

Секретар керівника

 

 
Діловод  Орищук Володимир Володимирович  
Діловод  Бойчук Анастасія Іванівна  
Діловод  Михайловська Інна Анатоліївна  
Діловод  Заярнюк Лілія Василівна  
Діловод  Бараник Світлана Петрівна  
Діловод  Крайчак Людмила Петрівна  
Діловод  Снятовська Олена Юріївна  

Діловод

 Павлик Антоніна Іванівна  

ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ

Начальник відділу

Зубаль Ігор Святославович

2-19-08

Спеціаліст Ковбасюк Наталія Вікторівна  
Спеціаліст І категорії

Григорчук Оксана Сергіївна

 
Спеціаліст І категорії Стопчак Леся Юріївна  
Спеціаліст І категорії Солодка Тетяна Олегівна   

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ, ЗВІТНОСТІ ТА КОНТРОЛЮ

Начальник відділу, головний бухгалтер

Корецька Валентина Анатоліївна

2-15-42

Спеціаліст I категорії

Кондратюк Оксана Василівна

2-15-42

Спеціаліст I категорії

Слободян Наталія Миколаївна

 

Спеціаліст I категорії

Каплун Валентина Іванівна  

Спеціаліст I категорії

Матвійчук Ганна Володимирівна

2-15-42

Спеціаліст I категорії

Григорчук Лариса Володимирівна  

ВІДДІЛ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ, ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

Начальник відділу

Мищак Василь Васильович

 

Спеціаліст I категорії

Космак Ігор Миколайович

 

Спеціаліст I категорії

Гуцал Оксана Володимирівна  

Спеціаліст II категорії

Миколайчук Ігор Олександрович

2-25-08

Спеціаліст II категорії

Стефанишена Анастасія Василівна  

Спеціаліст ІІ категорії відділу комунальної власності

Веселовська Тетяна Олександрівна  

Діловод

Бетлій Оксана Василівна

 

ВІДДІЛ ЕКОНОМІКИ, ІНВЕСТИЦІЙ ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Начальник

Тарадайко Олег Іванович

 

Головний спеціаліст

Гоцуляк Тетяна Анатоліївна

 

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА З ПИТАНЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Начальник відділу

Сідлецький Вадим Анатолійович

2-15-54

Головний спеціаліст

Фурман Світлана Петрівна 

 

ВІДДІЛ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
Начальник  Дворська Інна Василівна  
Державний реєстратор  Тринадцятко Олександр Олександрович  
Державний реєстратор Сопурко Віктор Володимирович  
Державний реєстратор Островська Юлія Юріївна  
Державний реєстратор Остафійчук Людмила Сергіївна   
Адміністратор  Кримчак Ольга Петрівна  
Адміністратор  Савчук Тетяна Василівна  
Адміністратор  Григоренко Наталія Петрівна  
Адміністратор    
Адміністратор    
Спеціаліст    

ВІДДІЛ ОСВІТИ МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Начальник відділу

Власова Маргарита Миколаївна

2-11-32

Головний спеціаліст

Катрич Віта Василівна

 

Спеціаліст І категорії

Ковальська Тетяна Олександрівна

 
Спеціаліст І категорії  Реус Вадим Анатолійович  
                    ВІДДІЛ ФІНАНСІВ
Начальник  Громяк Лілія Петрівна  
СЕКТОР БЮДЖЕТНИЙ
 Заступник начальника, завідувач бюджетного сектору  Садлій Наталія Вікторівна  
 Головний спеціаліст бюджетного сектору  Паустовська Галина Іванівна  
СЕКТОР ДОХОДІВ, БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ, КОНТРОЛЮ І ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Завідувач сектору    
Головний спеціаліст Майструк Ірина Анатоліївна  
Головний спеціаліст Захаревська Наталія Іванівна  
  ПОЖЕЖНА ОХОРОНА 
Водій Куражинської пожежної частини    
Водій Куражинської пожежної частини    
Водій Куражинської пожежної команди    
Водій служби місцевої пожежної охорони    
Водій служби місцевої пожежної охорони    
Водій місцевої пожежної охорони    
Водій пожежного депо с. Березівка    
Водій місцевої пожежної охорони с. Куча    
Водій пожежної автомашини    
Водій місцевої пожежної охорони с. Капустяни    
Охоронець пожежної автомашини    
Працівник місцевої пожежної охорони (пожежник рятувальник)    
Працівник підрозділу місцевої пожежної команди    
ОБСЛУГОВУЮЧИЙ ПЕРСОНАЛ
Прибиральниця Галамай Галина Захарівна  
Прибиральниця Залісна Тамара Василівна  
Водій Гоїк Олександр Анатолійович  
Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #