^На початок

контакти

зверн громад і петиц

культ туризм відпоч

інвест пропоз

Освіта

Соц захист

Медицина

Цивіл зах

Громад бюджет

Місц подат і збор

Комунальні підпри заклади один рядок

Комунал послуги

Комун майно

місц орг держ вл

доступ до публ інф

колект договори

корисн посиланн

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!


Виконавчий комітет Новоушицької селищної ради, як Організатор перевезень, оголошує про проведення 30 серпня 2021 року конкурсу з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування (далі – Конкурс).
Підстава проведення конкурсу: Закони України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», постанова Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами), наказ Міністерства транспорту та зв'язку України від 7 травня 2010 року №278 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту».
Перелік документів на конкурс визначений статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», пунктом 29 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 (зі змінами) окремо на кожний об’єкт конкурсу.
Документи на участь в конкурсі подаються організатору конкурсу (смт Нова Ушиця, вул. Подільська 17, кабінет 210) у 2-х закритих конвертах з позначкою №1 та №2.
Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами та подаються закритих конвертах (пакетах). На конвертах вказується дата проведення конкурсу по оголошенню, назва та адреса претендента. В конверті №1 подаються документи, що додаються до заяви, в конверті №2 - інформація про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент (заява).
Організатор перевезень для перевірки достовірності інформації відповідно до статей 45, 46 Закону України «Про автомобільний транспорт» буде запитувати підтвердні документи щодо перевірки наданої претендентом інформації.
Участь у конкурсі безкоштовна.
Переможець конкурсу бере на себе зобов’язання застосовувати економічно обґрунтовані тарифи на проїзд та здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством.
Перелік необхідних документів на конкурс, бланки заяв і анкет, інформацію щодо об’єкта конкурсу можна отримати в відділі містобудування, архітектури та економічного розвитку за адресою: смт Нова Ушиця, вул. Подільська 17, кабінет 210, 2-й поверх, режим роботи: пн., вт., ср., чт. з 8-00 до 17-15 год., пт. з 8-00 до 16-00 год., тел. 2-14-74, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Зразки (бланки) документів для участі у конкурсі: Заява на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування; Відомості про автобуси, які будуть використовуватись на автобусному маршруті; Відомості про додаткові умови обслуговування маршруту; Анкета до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору (дозволу).
Кінцевий термін подачі документів на конкурс – 12 серпня 2021 року.
Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету:
Засідання конкурсного комітету відбудеться 30 серпня 2021 року о 11 годині 00 хвилин в приміщенні Новоушицької селищної ради по вул. Подільська, 17.
Об’єкти конкурсу, клас та режим руху і пасажиромісткість автобусів ознайомитись
Copyright © 2016-2021. Новоушицька селищна територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #