^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Позачергова сесія 13.02.2018

Порядок денний
Позачергової  сесії Новоушицької селищної ради  
VІІ скликання  від 13 лютого  2018 року

 1. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Новоушицького відділу Камянець – Подільської місцевої прокуратури за 2017 рік.
 2. Звіт про виконання програм КУ «Новоушицький центр ПМСД» та Новоушицькою центральною лікарнею за 2017 рік.
 3. Про стан виконання програми харчування дітей у дошкільнихта загальноосвітніх навчальних закладах Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки
 4. Про стан виконання програми оздоровлення дітей Новоушицької об’єднанної громади на період до 2018 року.
 5. Про хід виконання Програми підтримки обдарованих дітей та учнівської молоді за напрямом позашкільної та позакласної роботи в Новоушицькій селищній об’єднаній територіальній громаді на 2016-2020 роки
 6. Про утримання закладів загальної середньої освіти у 2017 році
 7. Про результати зовнішнього незалежного оцінювання випускників 2017 року.
 8. Про виконання Програми військово-патріотичного виховання підготовки молоді до служби в Збройних Силах України за 2017 рік
 9. Про виконання Програми діяльності районної спілки учасників АТО за 2017 рік.
 10. Про виконання програми діяльності районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) за 2017 рік.
 11. Про виконання Програми діяльності районної ради організації ветеранів за 2017 рік.
 12. Про виконання Програми діяльності районної громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» за 2017 рік.
 13. Про виконання Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності , розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони Новоушицької селищної ради на 2016-2020 роки в 2017 році.
 14. Про виконання програми Забезпечення функціонування Трудового архіву в Новоушицькому районі за 2017 рік.
 15. Про виконання «Комплексної Програми профілактики правопорушень та злочинності на території Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади за 2016-2020 роки в 2017 році
 16. Про виконання Програми забезпечення безоплатного перевезення пільгових категорій населення у Новоушицькому районі в 2017 році
 17. Про виконання Програм ГП «Водоканал» в 2017 році.
 18. Про виконання Програми розвитку комунального підприємства Новоушицької ОТГ ГП «Комунальник» за 2017 рік.
 19. Про виконання Програми соціально-економічного розвитку селища та сіл територіальної громади за 2017 рік.
 20. Про виконання програми розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки під адміністративними будівлями, установами та організаціями комунальної власності Новоушицької селищної ради на 2017-2020 за 2017 рік.
 21. Про виконання Програми проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Новоушицької селищної ради та розроблення землевпорядної документації на 2017-2020 р.р за 2017 рік.
 22. Про затвердження внесення змін до Програмибудівництва, ремонту та утримання комунальних доріг Новоушицької селищної об’єднаної територіальноїгромади на 2018 рік .
 23. Про затвердження Місцевої Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2018-2021 роки
 24. Про затвердження Місцевої Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2018-2021 роки
 25. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.
 26. Про прийняття в комунальну власність земельної ділянки на території Новоушицької селищної ради Новоушицького району Хмельницької області.
 27. Про скасування рішень позачергової сесії Новоушицької селищної ради VII скликання від 04 липня 2017 року №8.
 28. Про скасування рішень позачергової сесії Новоушицької селищної ради VII скликання від 04 липня 2017 року №9
 29. Про скасування рішень позачергової сесії Новоушицької селищної ради VII скликання від 04 липня 2017 року №10
 30. Про скасування рішень позачергової сесії Новоушицької селищної ради VII скликання від 04 липня 2017 року №11.
 31. Про затвердження статуту закладу освіти "Малостружківський дошкільний навчальний заклад «Малятко».
 32. Про утворення старостинських округів Новоушицької селищної ради та затвердження «Положення про старосту Новоушицької селищної ради»
 33. Про затвердження положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяких категорій осіб, громадянам Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади.
 34. Про скасування рішення сесії.
 35. Про укладання договору про пайову участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної соціальної інфраструктури населених пунктів Новоушицької селищної ради.
 36. Про затвердження Переліку адміністративних послуг,які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг»Новоушицької селищної ради.
 37. Про встановлення (здійснення) попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти.
 38. Про реорганізацію шляхом перетворення комунальної установи «Новоушицький центр первинної медико- санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство «Новоушицький центр первинної медико- санітарної допомоги»
 39. Про укладання договору про пайову участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної соціальної інфраструктури населених пунктів Новоушицької селищної ради.
 40. Про затвердження договорів.
 41. Про дострокове припинення договору оренди майна комунальної власності Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади
 42. Про надання дозволу Хмельницькому обласному центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф на продовження терміну дії договору оренди майна комунальної власності Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади
 43. Про надання дозволу на передачу в оренду майна комунальної власності Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади
 44. Про надання дозволу на внесення змін до погодинного договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого) майна комунальної власності Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади №13 від 05.07.2017 р.
 45. Про затвердження незалежної оцінки майна комунальної власності Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади (частина нежитлового напівпідвального приміщення сільського клубу)
 46. Про затвердження незалежної оцінки майна комунальної власності Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади (підвальне приміщення пожежного депо)
 47. Про затвердження незалежних оцінок майна комунальної власності Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади
 48. Про прийняття на баланс Новоушицької селищної ради майна введеного в експлуатацію та передачу його на баланс ГП “Комунальник”
 49. Про прийняття у комунальну власність Новоушицької селищної об'єднаної територіальної громади в особі Новоушицької селищної ради майна, що перебуває на балансі Управління житлово-комунального господарства Хмельницької обласної державної адміністрації та передачу його на баланс ГП “Водоканал”
 50. Про передачу майна комунальної власності Новоушицької селищної об'єднаної територіальної громади з балансу Новоушицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на баланс відділу освіти, молодіта спорту Новоушицької селищної ради
 51. Про передачу майна комунальної власності Новоушицької селищної об'єднаної територіальної громади з балансу Новоушицької селищної ради на баланс КУ “Новоушицький центр первинної медико-санітарної допомоги”
 52. Про передачу газових мереж на баланс Новоушицької філії ПАТ «Хмельницькгаз»
 53. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 55. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 56. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 57. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Вінницькому Олександру Леонідовичу .
 58. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП «Меркурій-МТК»
 59. Про передачу земельних ділянок у власність.
 60. Про припинення права користування земельними ділянками.
 61. Про розгляд заяв.
 62. Про розгляд заяв.
 63. Про внесення змін до рішення IX сесії Новоушицької селищної ради VII скликання від 22.12.2017 року №30 «Про затвердження штатного розпису працівників Новоушицької селищної ради на 2018 рік.»
 64. Про внесення змін в назву провулка.
 65. Про затвердження розпоряджень селищного голови
 66. Різне.

 

Результати
відкритого поіменного голосування депутатів Новоушицької селищної ради
по питаннях порядку денного

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #