^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Диеты от специалистов в похудении беру на all-diet.info.

Чергова консультація Міністра юстиції Павла Петренка

Шановний Павле Дмитровичу! Маю до Вас питання. В мене - донька, якій зовсім скоро виповниться 18 років, вона навчається на першому курсі в університеті. Її батько справно платить аліменти, але запевняє, що коли їй виповниться 18ть, припинить платити. Чи може донька розраховувати на його підтримку упродовж навчання?
Світлана Шевченко
Хто має право на утримання?
Українським законодавством передбачено, якщо повнолітні дочка, син продовжують навчання (незалежно від форми) і у зв'язку з цим потребують матеріальної допомоги, батьки зобов'язані утримувати їх до досягнення 23 років за умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу.

Яким чином стягуються кошти на утримання?

Детальніше: Чергова консультація Міністра юстиції Павла Петренка

Участь у проекті «Посилка успіху» Klitschko Foundation

57503593 457678858312740 6744539547528331264 o57587021 457678848312741 8527645166637416448 o

У формуванні здоров’я та характеру дитини значну роль відіграє спорт. Тренери спортивних секцій та вчителі фізичної культури допомагають школярам полюбити фізичну активність.

У м. Києві на базі олімпійського резерву відбулися тренінги та презентації в рамках проекту «Посилка успіху» Klitschko Foundation. Новоушицьку громаду представляли: тренер по футболу ДЮСШ Олександр Цимбалюк, вчитель фізичної культури Новоушицького НВК Валентин Чіпак та Браїлівської ЗОШ І-ІІ ст. Ігор Мельник.
Учасники проекту “Посилка успіху” поглибили свої професійні знання. Вони вивчали ефективні методи викладання, здобули необхідні навички для того, щоб заохотити дітей до активного та здорового способу життя.

Візит до Польщі

IMG-525d04a76fd14354bbe4f6cc1b9cb29e-VЗа сприяння та підтримки програми U-LEAD з Європою та Республіки Польща заступник селищного голови Олександр Гринчук та завідувач сектору з питань цивільного захисту ОТГ Микола Гринчук взяли участь у навчальному візиті до Польщі, де вивчали і переймали досвід у польських колег зі створення добровільних пожежних команд. Протягом чотириденного візиту українців вчили як створювати добровільні пожежні команди, про їх фінансування, придбання спецтехніки та обладнання для повноцінної роботи добровольців-вогнеборців. Навчання проводили досвідчені польських тренери. Вони ознайомили українців не лише з функціонуванням добровільних пожежних команд, але і як організувати за забезпечити безпеку на місцевому рівні. Окрім цього, йшлося і про державну пожежно-рятувальну систему та організацію пожежної безпеки, організаційну концепцію ДПК та модель безпеки місцевої громади.

 

Чергову консультацію Міністра юстиції Павла Петренка

Доброго дня! Я - житель міста Миколаєва і, як кожен українець, 31 березня обирав президента. Перебуваючи у кабінці для голосування, помітив як поруч зі мною, у сусідній кабінці, спрацьовує фотоспалах. Я знав, що заповнений виборчий бюлетень не можна фотографувати, тому одразу звернувся до спостерігачів та повідомив про цей факт. Розкажіть, будь ласка, які ще є види правопорушень і як правильно реагувати на них свідомим громадянам. Дякую!
Микола Гнатюк

Детальніше: Чергову консультацію Міністра юстиції Павла Петренка

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #