^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Працівники ЦНАП провели семінар щодо змін у земельному законодавстві

106987095 1907848079348939 1091918252814545891 oДля представників суб’єктів господарювання в галузі сільського господарства.
Олег Московчук, селищний голова, повідомив, що метою семінару є роз’яснення щодо змін у Законі України № 340-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству», який набрав чинності 16 січня 2020 року.
У ході семінару окреслено суть змін, які вступлять в силу з 15 липня 2020 року, а саме:
- умови про поновлення договору мають бути зазначені у самому договорі оренди, при цьому укладати додаткову угоду більше не потрібно, пролонгація відбуватиметься автоматично;


- скористатися правом на відмову у поновленні договору оренди землі може будь-яка із сторін, для цього необхідно звернутися до державного реєстратора не пізніше, ніж за місяць до закінчення такого договору;
- забороняється вказувати умови про поновлення в договорах, що стосуються оренди земель комунальної та державної власності, крім випадків, коли на відповідних ділянках розташовані будівлі або споруди, що перебувають у власності користувача;
- нові правила не стосуються договорів, укладених до набрання чинності закону.
Начальник відділу ЦНАП Інна Дворська у вступному слові наголосила: «Якщо сторони договору узгодили умову про його поновлення після закінчення строку, на який його укладено, цей договір поновлюється на такий самий строк і на таких самих умовах. Обов'язковою умовою є те, що поновлення договору не потребує додаткового оформлення (додаткова угода). Сторона договору, яка бажає скористатися правом відмови від поновлення договору, не пізніш як за місяць до дати закінчення дії такого договору, має подати до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно заяву про виключення з цього реєстру відомостей про поновлення договору. У разі відсутності такої заяви умови договору продовжуються на той самий строк», – сказала керівник.
Державний реєстратор Людмила Остафійчук презентувала теми:
- Що зміниться після 16 липня 2020?
- Пролонгація договорів оренди землі переважне право на укладення нового договору оренди.
- Перехід права оренди земельної ділянки до спадкоємця.
- Правові механізми реалізації положень ст.7 Закону України «Про оренду землі».
Також вона уточнила, що вказані правила не стосуються договорів оренди земельних ділянок державної чи комунальної власності, крім випадків, коли на такій ділянці знаходиться майно Орендаря. Обов'язковими атрибутами відомостей про право оренди буде дата укладання договору, строк дії договору та ознака його пролонгації чи не пролонгації та про те, що дата закінчення дії договору оренди обчислюється від дати його укладення, а право оренди виникає з моменту державної реєстрації.
До того ж, у разі оренди земель державної та комунальної власності укладення договору здійснюється на підставі рішення органу, уповноваженого здійснювати передачу земельних ділянок у власність або користування. Це означає, що з 15.07.2020 поновлення договору оренди земельної ділянки державної чи комунальної власності, на якій не розташоване майно орендаря, можливе виключно за рішенням відповідного уповноваженого органу, наприклад, органу місцевого самоврядування чи обласної державної адміністрації.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #