^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

З 1 ТРАВНЯ 2018 РОКУ ВПРОВАДЖЕНО НОВИЙ ПОРЯДОК НАДАННЯ СУБСИДІЙ

З 1 травня 2018 року впроваджено новий порядок надання субсидій.

20170704-yhin-61kb27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022», якою впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій (набрала чинності з 01.05.2018 року).

  КОМУ НЕОБХІДНО ПОДАТИ НОВУ ЗАЯВУ ТА ДЕКЛАРАЦІЮ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ З 1 ТРАВНЯ 2018 РОКУ

З 1 травня 2018 року призначення житлової субсидії буде здійснюватись після подання нових заяви та декларації в таких випадках:

- сім’ям, які орендують житло;

- внутрішньо переміщеним особам;

- сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а тільки на фактично проживаючих;

- сім’ям, які не декларували членів своїх сімей;

- сім’ям до складу яких входять працездатні громадяни, у яких взагалі відсутні доходи, або вони отримували доходи менші ніж розмір мінімальної заробітної плати та/або вони не сплатили єдиного соціального внеску за три місяці у розмірі, що не менший ніж мінімальний;

- домогосподарствам в яких відбулись зміни в складі зареєстрованих, або в складі сім’ї особи що зареєстрована в домогосподарстві протягом останнього року;

- сім’ям, які станом на травень 2018 року матимуть понад двомісячну заборгованість за житлово-комунальні послуги і не погасять її за 2 місяці.

Іншим домогосподарствам з травня 2018 року субсидія буде перерахована автоматично.

Заява та декларація подається за формами, затвердженими наказом Міністерства соціальної політики України від 02 травня 2018 року № 604

З 1 ТРАВНЯ 2018 РОКУ ЖИТЛОВА СУБСИДІЯ НЕ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ ЯКЩО:

- у власності у будь-кого із складу домогосподарства, або членів сім’ї особи із складу домогосподарства є автомобіль, якому менше п’яти років;

- у будь-якої працездатної особи із складу домогосподарства або членів сім’ї особи із складу домогосподарства доходи взагалі відсутні, або вони отримували доходи менші ніж розмір мінімальної заробітної плати та/або вони не сплатили єдиного соціального внеску за три місяці у розмірі, що не менший ніж мінімальний, крім осіб, які навчалися, отримували пенсію, стипендію, допомогу при народженні, особам з інвалідністю, допомогу по догляду за психічно хворим чи тимчасову допомогу замість пенсії;

- будь-хто із складу домогосподарства, або членів сім’ї особи із складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії здійснив купівлю або іншим законним способом набув право власності або оплатив (одноразово) будь-які послуги на суму, яка на дату здійснення перевищує 50 тисяч гривень;

- станом на травень 2018 року буде обліковано понад двомісячну заборгованість за житлово-комунальні послуги і не погасять її за 2 місяці.

В таких випадках субсидію може бути призначено на підставі рішення комісії.

Житлова субсидія взагалі не призначається, навіть за рішенням комісії:

- на житлові приміщення, які мають площу більшу за 120 кв. м. для квартир та більшу за 200 кв. м. для будинків;

- якщо в осіб із складу домогосподарства, або членів їх сім’ї доходи взагалі відсутні, або вони отримували доходи менші ніж розмір мінімальної заробітної плати, і в цей період перебували за кордоном в сукупності більше як 60 днів

Інструкція про порядок заповнення бланку

Заяви про призначення житлової субсидії

1. Заяву заповнює будь-яка особа, яка зареєстрована (для орендарів та внутрішньо переміщених осіб - особа, яка фактично проживає) в житловому приміщенні.

2. У правому верхньому куті має бути зазначено назва місцевого управління соціального захисту населення, до якого подається Заява.

3. У заяві зазначаються відомості про особу, яка подає заяву: прізвище, ім’я по батькові, зареєстроване місце проживання (для орендарів та переміщених осіб – фактичне місце проживання) із зазначенням адреси житла: поштовий індекс, населений пункт, вулиця, номер будинку, квартири), контактний номер телефону, реквізити паспорта громадянина України (серія, номер, ким і коли виданий), реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

4. У Заяві необхідно підкреслити, на які види послуг призначати субсидію:

- на оплату житлово-комунальних послуг;

- на придбання твердого палива та скрапленого газу.

5. У Заяві необхідно вказати відомості про житлово-комунальні послуги, якими користується домогосподарство, зокрема:

1) у графі „Номер особового рахунку” – номер особового рахунку, який міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

2) у графі „Найменування організації, що надає послуги” – назву організації, що міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

3) у графі „Примітки” зазначається наявність або відсутність засобів обліку, а саме: „є лічильник”або „немає лічильника”, також можна зазначити категорію відсоток пільг, якими користуються члени домогосподарства.

6. У Заяві необхідно відмітити чи розглядати питання призначення субсидії комісією, створеною місцевими органами влади, що здійснюється на підставі обстеження умов проживання сім’ї.

7. Відомості, зазначені у Заяві, засвідчуються підписом особи, а також зазначається дата заповнення Заяви.

 ЗАЯВА про призначення житлової субсидії

 Зразок заповнення заяви про призначення житлової субсидії

   Інструкція про порядок заповнення бланку Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

Декларацію заповнює будь-яка особа, яка зареєстрована (для орендарів та внутрішньо переміщених осіб - особа, яка фактично проживає) в житловому приміщенні.

У правому верхньому куті зазначається назва місцевого управління соціального захисту населення до якого подається Декларація.

У розділі І:

У позиції 1 вказується: прізвище, ім’я по батькові заявника.

У позиції 2 необхідно зазначити загальну та опалювальну площу житлового приміщення (кв. метрів), кількість поверхів у будинку, а також підкреслити тип будинку: індивідуальний чи багатоквартирний.

У позиції 3 вказуються відомості про всіх осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих – для осіб, які: орендують житло; є внутрішньо переміщеними особами, або являються індивідуальними забудовниками, будинки яких не прийняті в експлуатацію), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги із зазначенням прізвища, ім’я по батькові, сімейного стану, дати народження, реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційного номера), серія та номер паспорта. У графі „Примітки” зазначається Інформація про фактичне проживання особи, а також про перебування особи за кордоном сукупно понад 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

У розділі ІІ заповнюються відомості про членів сім’ї осіб зі складу зареєстрованих в домогосподарстві.

У розділі ІІІ заповнюються відомості про всі види доходів осіб, які входять до складу домогосподарства а також членів сім’ї осіб зі складу домогосподарства (заробітна плата, пенсія, допомога, стипендія, виплати відповідно до умов цивільно-правового договору, доходи від реалізації молока тощо) за визначений законодавством період в залежності від місяця звернення. Також вказуються суми та назви установи, організації, підприємства, де отримується дохід.

У розділі ІVвказується інформація про транспортні засоби , які перебувають у власності осіб, які входять до складу домогосподарства а також членів їх сім’ї, якщо минуло менше 5 років з дати їх випуску.

У розділі V вказується інформація про особу, яка здійснила одноразову купівлю майна або оплату послуг, чи набула іншим законним способом (успадкувала, отримала дарунок) протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень із зазначенням виду, вартості, дати здійснення купівлі (оплати) майна або набуття права власності іншим законним способом.

Відомості, зазначені у Декларації, засвідчуються підписом особи, а також зазначається дата заповнення Декларації.

 Декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

 Зразок заповнення Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #