^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Для працівників ЦНАП проведено семінар на тему «Актуальні питання надання адміністративних послуг»

Для працівників ЦНАП проведено семінар на тему

«Актуальні питання надання адміністративних послуг»навчання

24-26 жовтня 2018 року наші адміністратор Н.Григоренко та Державний реєстратор Л. Остафійчук на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій прийняли участь у тематичному семінарі “Актуальні питання надання адміністративних послуг”

            Метою семінару було оновлення знань із теоретичних та практичних засад реалізації державної політики з надання адміністративних послуг та розвитку мережі ЦНАПів, визначення механізмів зі спрощення процедур отримання послуг громадянами, безпека та захист персональної інформації громадян під час надання послуг.

На семінарі розглядались актуальні питання державної реєстрації громадських формувань, реалізація повноваженьмісцевими органами виконавчої влади та органами самоврядування з надання відомостей з державного земельного кадастру, механізми психологічного захисту в сучасному інформаційному просторі, робота з відкритими даними, електронними кабінетами та електронними реєстрами, надання адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення, робота з дозвільними документами на будівництво Управління державної архітектурно-будівельної інспекції.

Для учасників семінару було організовано виїзне практичне заняття на базі Центру надання адміністративних послуг Славутської міської ради та Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. Під час візиту учасники отримали можливість подивитися на роботу колег,дізналися про механізми надання найбільш затребуваних адмінпослуг, співпрацю з іншими суб’єктами надання послуг, майбутні робочі плани та багато іншого.

Учасники семінару перейняли чимало практичного досвіду, а також оглянули "мобільний ЦНАП”, отримали відповіді на поставлені запитання.

 

 

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #