^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Сучасний садочок для сучасних дітей

40643934 946317532235977 94739234723725312 nДошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти. Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність незалежно від місця проживання, матеріального забезпечення, соціального походження – таке завдання постало перед нашою громадою. Розпочалась нова сторінка історії дитячого дошкільного закладу «Малятко» у селі Струга, адже саме там відбулося святкове відкриття другого корпусу, якого чекали з особливим нетерпінням. Це довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків. Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і величезна кількість подарунків – все свідчило про те, що відкриття дитячого садка для жителів села це справжнє свято.


Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали голова громади Олег Московчук, помічник депутата Верховної Ради України Врлодимира Мельниченка, Сергій Тимчук, депутат обласної ради, директор ТОВ «Сварог-Дністер» Анатолій Олійник та начальник відділу освіти, молоді та спорту Маргарита Власова. Гості привітали дітей, їхніх батьків та колектив працівників із отриманням нового затишного садочку та побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі. Громада села вдячна за великі зусилля, які приклав голова Новоушицької об’єднаної територіальної громади Олег Московчук та народний депутат України Володимир Мельниченко та всім небайдужим, які активно долучилися до проведеної роботи. Саме завдяки працелюбності, наполегливості, організаторським здібностям, принциповості та бажанню покращити підготовку діток до початкової школи, аби покращити якість освіти у громаді було й побудовано цей чудовий дитячий садок „Малятко”.
Шановні гості разом із мешканцями садка перерізали червону стрічку. Діти з великою цікавістю переступили поріг своєї «домівки» та із зацікавленим поглядом розглядали новий інтер’єр. Як запевнила директор садка «Від тепер наші діти мають якісні та відповідні умови для розвитку. Наші двері відчинені для кожного, ми радо зустрінемо кожну дитину».

dscn0186

 40606180 946317672235963 5246024062089560064 n

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #