^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

625 років від дня першої згадки про Глібівський старостівський округ

1 elitefonСаме в цей день з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей та святкує 625 років від дня першої згадки про Глібівський старостівський округ.
Святкування розпочалось ранковим богослужінням у місцевому храмі та освяченням головного знаку «Глібів» на в’їзді у село. Святковий концерт проходив біля будинку культури, де гостей вже чекала святкова ярмарка із солодощами та сувенірами. Але особливу увагу привертала до себе виставка робіт та ярмарка солодощів, її підготували діти села. Вони радо запрошували гостей почастувати їхніми смаколиками, а вилучені кошти діти хочуть направити бійцям у зоні АТО.
Почесними гостями свята були народний депутат України Володимир Мельниченко та селищний голова Олег Московчук, вони радо привітали селян зі святом та побажали їм здоров’я, мирного неба та наполегливості у своїх справах. «Працюємо, живемо і зробимо багато справ» зі слів Володимира Мельниченка. На святкуванні були присутні й ті люди, які до історії села долали і свою частинку, це учасники АТО, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, ветерани Великої Вітчизняної війни, матері-героїні України, усі вони були нагородженні подарунками.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #