^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

В НОВОУШИЦЬКИЙ ЦНАП ЗАВІТАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ

43124959 348897802524180 6423686687150309376 n

До Новоушицького центру надання адміністративних послуг завітала делегація у складі представників: Ганнопільської сільської ради, Волочиської міської ради, Жванецької сільської ради, Антонінської селищної ради, Березівської сільської ради для того, щоб перейняти досвід та навчитись надавати різні види адміністративних послуг для населення.
Директор ЦНАПу Інна Дворська ознайомила з історією створення, графіком роботи закладу та провела екскурсію. На сьогодні, у закладі для мешканців громади надаються 241 видів адміністративних послуг: реєстрація мешканців, паспортні послуги, реєстрація бізнесу, реєстрація нерухомості, земельні питання, питання місцевого значення, послуги соціального характеру, послуги центру зайнятості та пенсійного фонду, нотаріальні послуги та послуги дозвільного характеру.

img 0877img 0891


Приміщення центру модернізоване європейськими стандартами, яке доступне й людям з обмеженими можливостями. Центр поділено на закриту та відкриту зони. У відкритій зоні розміщено сектор прийому, в якому здійснюється загальне інформування та консультування громадян. Встановлено електрону чергу, яка дозволяє запобіганню скупчення людей та налагоджує їх організоване обслуговування. Нещодавно встановлено термінал безготівкового розрахунку, це дає можливість на місці оплатити послуги, які надаються в ЦНАПі. Сектор інформування облаштований з метою ознайомлення порядком та умовами надання адміністративних послуг, тут розміщенні інформаційні стенди, інформаційні та технічні картки, зразки заяв. Сектор очікування – громадяни можуть заповнити необхідні документи, чекати виклику своєї черги. Також є робоче місце відвідувача, де людина може скористатись комп’ютером та заповнити заяву в електронному вигляді, облаштовано дитячий куточок для найменших відвідувачів. Закрита зона включає в себе обробку інформації та архів.

img 0917img 0934

 

Також були присутні: Олена Сліпко, начальник відділу з питань розвитку підприємства та регуляторної політики Хмельницької ОДА, Марина Дзендзель, регіональний спеціаліст програми U-LEAD, Вадим Чередняк, експерт асоціації ЦНАП. Фахівці охоче відповідали на питання, розповідали про роботу й особливості ЦНАПів на території України та види нових послуг, які може надавати ЦНАП. Як повідомила Олена Сліпко: «Новоушицький ЦНАП другий по величині за розмірами у Хмельницькій області. Від періоду відкриття є багато позитивних змін, є значні напрацювання, прослідковується прогрес закладу. Раджу вам відкривати нові види послуг, аби кожна людина в одному місці могла отримати якісно та швидко необхідну їй кількість послуг».

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #