^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

ВЧИТЕЛЮ З ЛЮБОВ`Ю

img 8260

В першу неділю жовтня Україна відзначає чудове свято, яке по праву можна вважати всенародним – День працівників освіти. Все в цьому житті починається з хорошого вчителя, якого має кожна людина на Землі. Вчитель – це людина, яка плекає розумне, успішне і виховане покоління. Привітати зі святом та нагородити кращих працівників освіти завітали селищний голова Олег Московчук, помічник народного депутата Володимира Мельниченка Сергій Тимчук, депутат обласної ради Анатолій Олійник, перший заступник голови райдержадміністрації Петро Мазур.

img 8251img 8276

За відданість професії, заслуги в реалізації національної політики в галузі освіти, вагомий особистий внесок у навчання та виховання учнівської молоді та з нагоди професійного свята Дня працівника освіти України Грамотою Хмельницької обласної ради нагородженні Володимир Комарніцький вчитель Косиковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Петро Гевак директор Косиковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. За сумлінне виконання посадових обов’язків, заслуги у реалізації завдань національної політики в галузі освіти, патріотичне виховання підростаючого покоління з нагоди Дня працівника освіти України Грамотою Новоушицької селищної ради нагородженні Олександр Цимбалюк тренер-викладач Новоушицької дитячо-юнацької спортивної школи, Ольга Ягольніцька вчитель Струзької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ігор Магльона вчитель Заміхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вадим Реус спеціаліст І категорії відділу освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради, Олександр Облядрук методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради, Алла Березюк соціальний педагог Новоушицької школи-інтернату, Інна Дармограй вихователь дошкільної групи, Антоніна Стандрійчук вчитель початкових класів та Світлана Чорноконь в. о. директора Новоушицької школи-інтернату.
У залі панувала святкова атмосфера, лунали щирі побажання, чудові поетичні рядки, запальні танці та веселий спів. На свято також завітав концертно-волонтерський гурт з Віньковеччини, який став родзинкою святкування. Для освітян вони співали колоритні, запальні та веселі українські пісні.

img 8306

43188939 737813469884482 7780548030838603776 n

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #