^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

День працівника соціальної сфери України

img 20181102 112209img 20181102 113209

Є в осінньому святковому календарі особливий день, що припадає на першу неділю листопада, в яку професійне свято відзначають усі працівники соціальної сфери України. Тож це чудовий привід висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення. «Дане свято стосується фахівців різних галузей економіки і не тільки. Сьогодні соціальні працівники важливі для збереження фізичного та психічного здоров'я людини, вирішення безліч конфліктів між людьми, для планування сім'ї та особистісного становлення людини.» - повідомив Віталій Кокарев.
Тому з найщирішими побажаннями та почесною місією, нагородити подяками кращих працівників завітали: заступник селищного голови Віталій Кокарев, перший заступник райдержадміністрації Петро Мазур, помічник народного депутата Володимира Мельниченка Сергій Тимчук. За сумлінну працю, вагомий внесок у вирішенні питань соціального захисту населення, активну гуманістичну та громадську діяльність, в зв’язку зі святкуванням Дня працівника соціальної сфери нагороджуються подякою Новоушицької селищної ради Погомій Ольга Володимирівна, соціальний працівник по смт Нова Ушиця; Коцюбко Микола Володимирович, фахівець фізичної реабілітації; Шиманський Дмитро Сергійович, інженер з обслуговування комп’ютерних систем; Заболотна Ольга Володимирівна, інспектор головного державного соціального відділу у справах сім`ї управління соціального захисту населення.
Працівники будинку культури та мистецтв підготували цікавий та змістовний концерт, під час якого у залі лунали вітальні слова, запальні пісні й панувала радісна атмосфера. 

img 20181102 113809img 20181102 114926

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #