^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Дорогу між селами Куча – Пилипи-Хребтіївські будуть ремонтувати

img 20181105 152412

     Цей відрізок дороги, один із тих, які потребують негайного ремонту. До того ж, у минулі роки, ще до створення громади, тодішня влада закриваючи школу у селі Хребтіїв, обіцяла відремонтувати дорогу. Минулого тижня, під час чергового виїзного прийому, до голови громади Олега Московчука знову звернулися жителі із проханням відремонтувати дорогу.
     Голова повідомив, що цього року Новоушицька селищна рада провела перемовини зі Службою місцевих доріг і внесли цю частину дороги у план ремонту на 2019 рік. Однак, і цього року частину робіт зроблять. Вчора, 5 листопада, на дорогу між селами Куча – Пилипи-Хребтіївські виїхала робоча група у складі голови громади Олега Московчука, його заступника Олександра Гринчука, інженера Служби місцевих доріг Юрія Котовського та начальника філії «Новоушицький автодор» Олександра Когута.
     «Ця дорога з часом зруйнувалась на стільки, що проїхати нею стало просто не можливо. Тому ми розробили проект ремонту даної дороги, який увійшов у список ремонту доріг на 2019 рік. Провели обстеження і ще цього року вирішили провести поточний ремонт: зняти старе покриття, додати до нього трохи суміші і вирівняти дорогу хоча б частково, щоб міг нормально проїхати шкільний автобус і ті жителі, які часто їздять цієї дорогою. А вже наступного року, які тільки дозволять погодні умови, розпочнемо капітальний ремонт. Запланували що майже 2,5 кілометра дороги встелимо асфальтом. Однак будемо вишуковувати кошти, щоб всю ділянку заасфальтувати, але то вже буде на наступні роки», – пояснив Олег Московчук.

     Роботи по ремонту дороги цього року будуть проводитися за рахунок коштів як селищної ради так і залучених від інвесторів в рамках виконання соціальної угоди. Асфальтування ж частини дороги проводитиметься за рахунок коштів державного бюджету.

img 20181105 151544img 20181105 151609

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #