^На початок

Контакти

E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон:
+380688449980

Поштова адреса:
вул. Подільська, 17,
смт Нова Ушиця,
Хмельницька область,
32600

Корисні посилання

you sel
PB-logo

edem

 

you selverxrada

decentralization1
oblrada
mistukr
vidKulturu
vidosvitu
biblioteka
tvorcosti
sadok
нова
Інформація

IMG-b55bce4ac70a817f68a05dff06e8d651-V

IMG-b31a3694eadfa1734744d9a0be7c61ef-V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Апарат селищної ради

 

Посада

ПІБ посадової особи

Телефон

Новоушицький селищний голова

Олійник Анатолій Антонович

 

Секретар ради

Костюченко Віктор Вікторович

 

Перший заступник селищного голови

Садлій Руслан Петрович

 

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Московчук Олександр Євгенович

 

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Мазур Петро Андрійович

 

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради

Зваричук Валерій Володимирович

 

Староста с. Бучая,с. Загоряни

Ахтимчук Надія Анатоліївна

0962181331

Староста с. Куча

Бакай Раїса Ростиславівна

0966893453

Староста с. Ставчани, с. Слобідка, с. Стара Гута, с. Любомирівка

Басько Олена Анатоліївна

0967422462

Староста с. Івашківці, с-щаЗагродське

Борейко Юрій Миколайович

0965327789

Староста с. Березівка,с. Шебутинці

Гарниць Антоніна Василівна

0673810679

Староста с. Глибівка, с. Мала Шурка, с. Куражин

Гнатюк Василь Петрович

0673830219

Староста с. Пижівка

Дробний Вячеслав Леонідович

 

Староста с. Глібів, с. Гута Глібівська, с. Джуржівка, с. Мержіївка, с. Новий Глібів, с. Слобода

Дубчак Алла Василівна

0680220584

Староста с. Антонівка, с. Кружківці, с. Тимків, с. Хворосна, с. Отроків

Коваль Лілія Петрівна

0968089685

Староста с. Песець

Крук Валентина Іванівна

 

Староста с. Вахнівці, с. Губарів

Лапчук Сергій Володимирович

0683155218

Староста с. Пилипківці, с. Заборознівці

Лисак Микола Олексійович

0966596065

Староста с. Струга

Мегель Станіслава Анатоліївна

0987231845

Староста с. Мала Стружка, с. Балабанівка, с. Щербівці

Мельник Василь Борисович

0982284865

Староста с. Косиківці, с. Шелестяни

Ніверський Валерій Володимирович

0987346279

Староста с. Браїлівка, с. Іванівка, с. Цівківці

Облядрук Вікторія Вікторівна

0686734644

0972727966

Староста с. Капустяни, с. Глибочок

Паляруш Василь Володимирович

0984814139

Староста с. Рудківці

Паляруш Галина Іванівна

0672317897

Староста с. Зелені Курилівці

Пітик Валерій Анатолійович

0981329149

Староста с. Хребтіїв

Резнік Ніна Григорівна

0982344093

Староста с. Борсуки, с. Садове

Смішко Віктор Миколайович

0982531407

Староста с. Іванківці, с. Соколівка, с. Пилипи-Хребтіївські

Стасюк Людмила Володимирівна

0672984620

Староста с. Висілок, с. Жабинці, с. Заміхів

Танасюк Тетяна Федорівна

0673848439

Староста с. Вільховець, с. Нова Гута, с.Маціорськ

Шевчук Анатолій Іванович

0684299780

ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Начальник відділу

 

2-14-74

Спеціаліст І категорії

Мокрий Вадим Леонідович

2-14-74

Діловод із соціальних питань

Гонзолевська Віта Борисівна

 

Діловод з питань оборонної і мобілізаційної роботи

   

ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ

Начальник відділу

Зубаль Ігор Святославович

2-19-08

Спеціаліст

Ковбасюк Наталія Вікторівна

 

Спеціаліст І категорії

Григорчук Оксана Сергіївна

 

Спеціаліст І категорії

Стопчак Леся Юріївна

 

Спеціаліст І категорії

Солодка Тетяна Олегівна

 

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ, ЗВІТНОСТІ ТА КОНТРОЛЮ

Начальник відділу, головний бухгалтер

Корецька Валентина Анатоліївна

2-15-42

Спеціаліст I категорії

Кондратюк Оксана Василівна

 

Спеціаліст I категорії

Слободян Наталія Миколаївна

 

Спеціаліст I категорії

Каплун Валентина Іванівна

 

Спеціаліст I категорії

Матвійчук Ганна Володимирівна

 

Спеціаліст I категорії

Григорчук Лариса Володимирівна

 

ВІДДІЛ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ, ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

Начальник відділу

Мищак Василь Васильович

 

Спеціаліст I категорії

Космак Ігор Миколайович

 

Спеціаліст I категорії

Гуцал Оксана Володимирівна

 

Спеціаліст II категорії

Миколайчук Ігор Олександрович

2-25-08

Спеціаліст II категорії

Стефанишена Анастасія Василівна

 

Спеціаліст ІІ категорії

Веселовська Тетяна Олександрівна

 

Шинкаренко Катерина Андріївна

 

Діловод

Бетлій Оксана Василівна

 

ВІДДІЛ ЕКОНОМІКИ, ІНВЕСТИЦІЙ ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Начальник

Тарадайко Олег Іванович

 

Головний спеціаліст

Гоцуляк Тетяна Анатоліївна

 

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА З ПИТАНЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Начальник відділу

Сідлецький Вадим Анатолійович

2-15-54

Головний спеціаліст

Фурман Світлана Петрівна

 

Діловод

Гоголь Ірина

 

ВІДДІЛ “ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ”

Начальник

Дворська Інна Василівна

0672080271

Державний реєстратор

Тринадцятко Олександр Олександрович

 3-00-51

Державний реєстратор

Сопурко Віктор Володимирович

 3-00-55

Державний реєстратор

Островська Юлія Юріївна

 

Державний реєстратор

Остафійчук Людмила Сергіївна

 

Адміністратор

Кримчак Ольга Петрівна

 

Адміністратор

Савчук Тетяна Василівна

 

Адміністратор

Григоренко Наталія Петрівна

 

Адміністратор

Мазур Марта Олексіївна

 

Адміністратор

Кравецька Катерина Ігорівна

 

Адміністратор

   

Адміністратор

   

Адміністратор

   

ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Начальник відділу

Власова Маргарита Миколаївна

2-11-32

Головний спеціаліст

Катрич Віта Василівна

 

Головний спеціаліст

Облядрук Алла Федорівна

 

Спеціаліст І категорії

Ковальська Тетяна Олександрівна

 

Спеціаліст І категорії

Реус Вадим Анатолійович

 

 ВІДДІЛ ФІНАНСІВ

Начальник відділу

Громяк Лілія Петрівна

 

Сектор бюджетний

Заступник начальника, завідувач бюджетного сектору

 Садлій Наталія Вікторівна

 

Головний спеціаліст бюджетного сектору

 Паустовська Галина Іванівна

 

Сектор доходів, бухгалтерського обліку, контролю і господарського обслуговування

Завідувач сектору

   

Головний спеціаліст

Майструк Ірина Анатоліївна

 

Головний спеціаліст

Захаревська Наталія Іванівна

 

СЕКТОР З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Завідувач сектору

Гринчук Микола Миколайович

 

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Начальник відділу

   

Головний спеціаліст

   

Спеціаліст І категорії

   

Спеціаліст І категорії

   

 ПОЖЕЖНА ОХОРОНА

Водій Куражинської пожежної частини

   

Водій Куражинської пожежної частини

   

Водій Куражинської пожежної команди

   

Водій служби місцевої пожежної охорони

   

Водій служби місцевої пожежної охорони

   

Водій місцевої пожежної охорони

   

Водій пожежного депо с. Березівка

   

Водій місцевої пожежної охорони с. Куча

   

Водій пожежної автомашини

   

Водій місцевої пожежної охорони с. Капустяни

   

Охоронець пожежної автомашини

   

Працівник місцевої пожежної охорони (пожежник рятувальник)

   

Працівник підрозділу місцевої пожежної команди

   

ОБСЛУГОВУЮЧИЙ ПЕРСОНАЛ

Прибиральниця

Галамай Галина Захарівна

 

Прибиральниця

Бабій Оксана Олександрівна

 

Водій

Гоїк Олександр Анатолійович

 
Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #