^На початок

контакти

зверн громад і петиц

культ туризм відпоч

інвест пропоз

Освіта

Соц захист

Медицина

Цивіл зах

Громад бюджет

Місц подат і збор

Комунальні підпри заклади один рядок

Комунал послуги

Комун майно

місц орг держ вл

доступ до публ інф

колект договори

корисн посиланн

 

 

Диеты от специалистов в похудении беру на all-diet.info.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.

До участі у Конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями:

- онлайн-публікація,
- стаття в друкованому ЗМІ,
- радіоматеріал,
- відеоматеріал.
Матеріали мають бути опублікованими вперше у період від 1 січня до 30 вересня 2021 року.

Конкурсні роботи подаються до 18.00 30 вересня 2021 року.

Детальніше: Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та...

Увага! Про припинення газопостачання.

За повідомленням Новоушицької дільниці АТ «Хмельницькгаз» з 07:00 год 21 вересня 2021 року по 18:00 год 23 вересня 2021 року будуть проводитись аварійно-ремонтні роботи на підземному газопроводі середнього тиску по вул. Гагаріна з припиненням газопостачання в смт Нова Ушиця, с. Каскада, с. Філянівка.

20.09.2021

В рамках святкування Дня селища відбулась презентація книги Віктора Мостового «Гідні шани і визнання»

242501374 276711557621080 4412066170600507796 n«Гідні шани і визнання» – це друге ексклюзивне довідково-біографічне видання, в якому зібрані відомості з різних джерел, особистих даних автора, знайомств і спілкувань, часопису «Наддністрянська правда» про уродженців Новоушиччини, особистостей, які ту побували, життєво і творчо пов’язаних з Придністров’ям, котрі прославили і прославляють наш край як в області, Україні, так і за їх межами.
Сьогодні, 20 вересня, автор книги Віктор Мостовий подарував набір книг голові селища Анатолію Олійнику та Новоушицькій селищній раді.

20.09.2021

Нульові одноразові декларації

   Одноразове (спеціальне) добровільне декларування являє собою особливий порядок добровільного декларування фізособою належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи були одержані (набуті) за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори (п. 1 підрозділу 94 розд. ХХ "Перехідні положення" ПКУ).
  Об'єктами такого декларування можуть бути визначені пп. 14.1.280 і 14.1.281 ПКУ активи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання Декларації.
  Тому фізична особа подає Декларацію у випадку наявності у неї активів, які були придбані за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування. За відсутності таких активів фізична особа не зобов'язана подавати зазначену Декларацію з нульовими значеннями.

20.09.2021

Святкування Дня селища!

  Відбулось святкування Дня селища Нової Ушиці!
  Урочистості розпочалися у Новоушицькому будинку культури та мистецтв. Гостей зустрічав духовий оркестр, у фойє розгорнуто виставки народної творчості та робіт майстрів мистецтва громади.
  З вітальним словом до усіх присутніх звернувся селищний голова Анатолій Олійник. За вчасне виконання завдань, дисциплінованість, старанність та з нагоди відзначення Дня селища грамотами Новоушицької селищної ради та подарунками нагородив працівників підприємств, установ, організацій Нової Ушиці.
  Також звучали вітальні слова від почесних гостей – народного депутата України Юрія Заславського, депутатів Хмельницької обласної ради Петра Лабазюка, Михайла Бойка, Валентини Гладій, Уляни Ткаченко, начальника управління культури департаменту культури національностей та релігій облдержадміністрації Оксани Натальської, голови Віньковецької селищної ради Володимира Лужняка, керівника соціальної політики ТОВ «Енселко Агро» Руслана Ляховченко, директора обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, заслужена артистка України Майї Онищук, старост громади.
  Впродовж урочистостей усіх присутніх вітали студія сучасного танцю «Дежавю», студія вокального співу «Фаворит», студія спортивно-бального танцю «Бандана», аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Берегиня», народний аматорський вокальний гурт «Доля», народний ансамбль викладачів дитячої музичної школи «Мелодія», народний аматрський ансамбль «Надністрянка», дитячий ансамбль «Веселі краплинки», вихователі та вихованці дитячого садочку «Дзвіночок», вихованці Новоушицької спеціальної школи, танцювальний колектив «Перлинка», Ірина Омелюх, Вадим Сідлецький, Катерина Холявко, Інна Штифлюк, Сергій Ляшевський, Андрій Просвітлюк, Людмила Боднарук. Святкову програму вели позитивні ведучі Вадим Сідлецький та Наталія Капустинська.
  Після урочистостей святкування перемістилось на стадіон селища. Там усіх присутніх вітали головні зіркові гості - гурт «Selfy». Разом із ними новоушиччани танцювали і співали під запальні хіти. По завершенню виступу відбулась святкова дискотека.
  Для відвідувачів свята на стадіоні працювала торгівля. А також усіх бажаючих пригощали смачною юшкою, яку приготували жителі села Цівківці Анатолій Буртник та Іван Молдован.
  Свято відбулося за підтримки депутата Хмельницької обласної ради Петра Лабазюка та Новоушицького селищного голови Анатолія Олійника.

DSCN2517 DSCN2978

Copyright © 2016-2021. Новоушицька селищна територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #