^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Старости продовжують звітувати

9193

З 21 по 25 січня про підсумки роботи старостату та громадськості села звітували старости: Раїса Бакай – Кучанський старостинський округ, Василь Гнатюк – Куражинський старостинський округ, Олександр Лапчук – Песецький старостинський округ, Надія Ахтимчук – Бучайський старостинський округ, Лілія Коваль – Отроківський старостинський округ, Антоніна Гарниць – Березівський старостинський округ та Валерій Ніверький – Косиковецький старостинський округ. На зборах були присутні представники селищної ради, працівники освіти, медицини, культури та ГП «Комунальник». 

Учасники зібрання мали можливість спільно проаналізувати кількість використаних коштів та об’єм виконаної роботи впродовж минулого 2018 року. Також, визначили основні пріоритетні напрямки роботи на 2019 рік по кожному старостинському окрузі.
У Кучанському старостинському окрузі проводитимуть перекриття даху приміщення дитячого садочку, фельдшерсько-акушерського пункту та заміну вікон у СБК.
В Куражинському старостинському окрузі пріоритетними напрямками роботи стануть капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини та ремонт доріг комунальної власності.
В Песецькому старостинському окрузі - ремонт приміщення загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та реконструкція мереж вуличного освітлення.
Бучайський старостинський округ в цьому році працюватиме над будівництвом мереж водопостачання та ремонтом доріг комунальної власності.
Для Отроківського старостинського округу пріоритетними напрямками роботи стануть ремонт доріг комунальної власності та вивезення сміття.
Березівський старостинський округ у 2019 році працюватиме над відновленням водопостачання для потреб села та ремонтом доріг.
Косиковецький старостинський округ монтаж систем водопостачання та водовідведення у спортивній школі та будівництво артезіанської свердловини для забезпення питною водою школи, спортивної школи, садочка та фельдшерсько-акушерського пункту.
Учасники звіту обговорили проблемні питання, також чимало звучало особистих звернень та запитань, на які керівництво селищної ради та старостату дали обґрунтовані відповіді.

9092

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #