^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Старости звітують

100Старости Новоушицької громади активно продовжують звітувати про свою діяльність у 2018 році. 28 та 30 січня про підсумки роботи старостату та громадськості села звітували старости Василь Паляруш – Капустянський старостинський округ, Алла Дубчак – Глібівський старостинський округ, Вікторія Облядрук – Браїлівський старостинський округ та Юрій Борейко – Івашковецький старостинський округ. На зборах були присутні представники селищної ради, працівники ГП «Комунальник», Центру первинної медико-санітарної допомоги, відділу освіти та культури.
Учасники спільно проаналізували кількість використаних коштів та об’єм виконаної роботи впродовж минулого 2018 року. Також, визначили основні пріоритетні напрямки роботи на 2019 рік по кожному старостинському окрузі.
Капустянський старостинський округ в цьому році працюватиме над ремонтом сільського будинку культури, бібліотеки та фельдшерсько-акушерського пункту.


У Глібівському старостинському окрузі пріоритетними напрямками роботи стануть ремонт містка у селі Джурджівка, капітальний ремонт адмінприміщення, відкриття маршруту Глібів – Нова Ушиця, благоустрій сіл та ремонт доріг комунальної власності.
В Івашковецькому старостинському окрузі – утеплення шкільної їдальні та ремонт сільського будинку культури с. Івашківці, ремонт доріг комунальної власності, а також благоустрій сіл Івашківці та Загродське.
У Браїлівському старостинському окрузі пріоритетними напрямками роботи стануть ремонт пам’ятника загиблих воїнів, заміна вікон у сільському будинку культури, ремонт вуличного освітлення та доріг комунальної власності.
Учасники звіту обговорили нагальні й проблемні питання, висловили власну думку. Звучало чимало особистих звернень та запитань, на які керівництво селищної ради та старостату дали обґрунтовані відповіді та роз’яснення.


101102

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #