^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

За 2018 рік Фондом на всі види допомог застрахованим особам виплачено понад 3,4 млн.грн.

authorФондом соціального страхування України забезпечується безперебійне надання матеріального забезпечення застрахованим особам та проведення страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їх сімей).
Дунаєвецьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області по Новоушицькому району обслуговується 1162 страхувальника та перебуває на обліку 35 потерпілих, що отримали виробничі травми та 6 осіб, які отримують виплати в зв’зку з втратою годувальника.
Протягом минулого року по Новоушицькому району було опрацьовано 287 заяв-розрахунків страхувальників та надано фінансування на оплату допомог у розмірі 2 496 204 грн., в тому числі допомоги по тимчасовій непрацездатності 1 670 612 грн., по вагітності та пологах 809 192 грн, на поховання 16 400 грн.


У 2018 році двічі проведено перерахування щомісячних страхових виплат в разі втрати працездатності та щомісячних страхових виплат по втраті годувальника, а саме в січні 2018 року в зв’язку із зростанням мінімальної заробітної плати та в березні 2018 року в зв’язку із зростанням у попередньому календарному році середньої заробітної плати у галузях національної економіки, в результаті чого виплати потерпілим зросли на 120,7%, утриманцям на 120,0%.
Протягом 2018 року проведено наступні виплати потерпілим на виробництві:
- щомісячні страхові виплати 35 особам в сумі 693 808 грн., в тому числі 6 внутрішньо переміщеним особам із зони АТО в сумі 190 816 грн.;
- щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника 6 утриманцям в сумі 61 464 грн.;
- витрати на медичну та соціальну допомогу (лікування потерпілих в лікувальних закладах, придбання ліків, спеціальний медичний, постійний сторонній догляд, побутове обслуговування, санаторно-курортне лікування, придбання протезно-ортопедичних виробів, витрати на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів) на загальну суму 129 227 грн. 6 потерпілим.
В 2018 році відділенням проведено роботу по забезпеченню потерпілих, яким визначено потребу в протезуванні, в забезпеченні їх протезно-ортопедичним виробами, а саме 4 потерпілих отримали протезно-ортопедичні вироби від Хмельницького протезно -ортопедичного підприємства, з яким відділення уклало договір на суму 62 944 грн.
На протязі 2018 року стався 1 нещасний випадок на виробництві. Страховим експертом відділення проводились перевірки на підприємствах, установах та організаціях з питань охорони праці.
З початку 2018 року почав діяти новий порядок направлення застрахованих осіб на лікування у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду. Так, в 2018 році пройшли реабілітаційне лікування 8 осіб на суму 93 000 грн.
З 01 жовтня 2018 року набули чинності зміни у порядку фінансування Фондом соціального страхування України страхувальників (роботодавців) для надання ними застрахованим особам допомоги з тимчасової непрацездатності, вагітності та пологів, допомоги на поховання відповідно до положення, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 року № 12 “Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ ”. Порядок запроваджує нові підходи до обслуговування страхувальників, дозволить вдосконалити систему фінансування та упередити можливі помилки при визначенні розміру допомоги та страхових виплат. За новим порядком робочий орган виконавчої дирекції Фонду або його відділення після надходження заяви-розрахунку здійснюють перевірку інформації наведеної в ній, зокрема , правильність нарахування виплат, наявність даних про страхувальника в Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, дані про сплату ЄСВ тощо.

 

Начальник
Дунаєвецького відділення А.В.Панасевич

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #