^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Результативний діалог з лікарями

img 20190212 104927Начальник Дунаєвецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Хмельницькій області Анатолій Панасевич та страховий експерт відділення Валерій Чаплінський провели робочу зустріч з лікарями Новоушицької центральної лікарні та комунального некомерційного підприємств “Новоушицький центр первинної медико-санітарної допомоги” Новоушицької селищної ради.
В ході зустрічі проведено детальний аналіз захворюваності застрахованих осіб Новоушицького району за 2018 рік в порівнянні з 2017 роком. Особливо була звернена увага на зростання показника кількості оплачених днів тимчасової непрацездатності, наголошено на дотриманні порядку видачі, продовження та заповнення листків непрацездатності.
Приводом для розгляду і обговорення став також один із видів соціальних послуг, яку надає Фонд – реабілітація застрахованих осіб у санаторно-курортних закладах України, а також профілактика ускладнень захворювань та запобігання інвалідності.
В ході зустрічі Анатолій Володимирович докладно ознайомив лікарів з виконаною роботою у 2018 році щодо соціального захисту працюючих, потерпілих на виробництві, внаслідок професійних захворювань та членів їх родин. Зокрема зауважив, що для проходження медичної реабілітації було спрямовано понад 93 тис. гривень, направлено на лікування 8 застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм. Нинішнього року ця робота продовжується.
Учасники діалогу висловились за продовження тісної співпраці щодо направлення застрахованих осіб безпосередньо із стаціонарного закладу до оздоровниці. Адже відновлення здоров’я застрахованих осіб, які мають змогу пройти повний курс лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України, є першочерговим завданням, що вирішують працівники медичних установ спільно з працівниками Фонду.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #