^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Охорона праці під час весняно – польових робіт.

1490360426 sgВесняно-польові роботи – напружений етап річного циклу агропромислового виробництва. Зокрема у березні-квітні сільськогосподарськими підприємствами виконується біля 35 відсотків річного обсягу польових тракторних і майже така ж частка транспортних робіт.

Під час проведення весняно-польових робіт керівникам підприємств агропромислового комплексу вкрай необхідно звернути увагу на створення безпечних і здорових умов праці, на запобіганні нещасних випадків на виробництві.
Необхідною умовою успішного проведення комплексу весняно-польових робіт та збереження людського життя і здоров’я є суворе дотримання працівниками трудової та виробничої дисципліни, правил охорони праці та пожежної безпеки.


Умови праці у сільськогосподарському виробництві мають свої особливості. В основному польові роботи виконуються на значній відстані від виробничої бази. Через це понижується контроль за безпекою працюючих зі сторони керівництва господарства. У цих умовах підвищується особиста відповідальність особи, відповідальної за проведення робіт.
В першу чергу потрібно проводити для працівників навчання та відповідні інструктажі з питань охорони праці, медичні огляди, забезпечувати їх засобами індивідуального та колективного захисту, спецодягу, слідкувати за справним станом сільськогосподарської техніки та вчасно здійснювати їх ремонт, належно зберігати та використовувати отрутохімікати.
Характерними недоліками, що стосуються майже всіх підприємств, є те, що не всі працюючі зайняті на роботах з підвищеною небезпекою проходять навчання і перевірку знань з охорони праці. Відсутні медичні огляди водіїв і трактористів-машиністів. Не контролюються правила внутрішнього розпорядку та маршрутів руху. Працівники не забезпечуються в повному обсязі спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту.
Отже, керівникам сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств необхідно вжити відповідних заходів по недопущенню вищевказаних порушень в подальшому, адже з настанням літнього періоду інтенсивність роботи в полі значно збільшується, потребуючи постійної уваги щодо забезпечення безпечної організації праці.
За необхідності додаткові консультації можна отримати у Дунаєвецькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України за адресою: м. Дунаївці, вул. Просвіти 46/1, або за тел. 3-18-34.
Про всі випадки травматизму на виробництві негайно повідомляйте Дунаєвецьке відділення Фонду.

Страховий експерт з охорони праці
Дунаєвецького відділення УВД ФССУ
Валерій Чаплінський

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #