^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Результати комісійних обстежень

71902b940968321a855499c5fea3efb9.i370x277x381З метою визначення фактичного стану справ, щодо дотримання санітарних вимог в закладах торгівлі, громадського харчування, в дитячих навчально-виховних закладах та з метою ефективного реагування на ситуацію, що склалася, виконкомом Новоушицької селищної ради рішенням №791 від 24.05.2018 року було створено комісію для проведення обстежень операторів ринку, що здійснюють обіг харчових продуктів (підприємства громадського харчування, торгівлі, навчально-виховні, оздоровчі заклади та ін.). До складу даної робочої групи включено спеціалістів селищної ради, Держпродспоживслужби району, представників депутатського корпусу.
Так, 13.03.2019 року було обстежено 5 магазинів, що реалізують продукти харчування та товари повсякденного користування.
В ході обстежень виявлено ряд суттєвих порушень правил транспортування, зберігання, реалізації продуктів харчування. Основні порушення: персонал харчових об’єктів не проходить періодичні медичні огляди, працює без допуску до роботи. Реалізуються продукти харчування з вичерпаним терміном придатності, без документів, що засвідчують безпечність та якість (декларації виробника, сертифікати, якісні посвідчення). При зберіганні харчових продуктів порушується товарне сусідство та не дотримуються температурні режими зберігання. Для продавців не створені умови для дотримання правил особистої гігієни (немає рукомийника, мила, рушника). Дані порушення були виявлені на об’єктах в с. Песець та с. Івашківці.
З власниками, персоналом обстежених об’єктів проведені бесіди, роз’яснено вимоги санітарного законодавства при обігу харчових продуктів.
Обстеження тривають.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #