^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

День села Куча

61865193 484134659000493 4793185263272591360 oЩорічно за традицією, 6 червня, жителі села Куча відзначають День села. Адже це важлива і хвилююча подія для кожного мешканця. Це не просто свято, це свідчення єдності та самоорганізованості.
З вітальним словом до громади села звернулись депутат обласної ради Анатолій Олійник та заступник селищного голови Віталій Кокарев. Подарунками вшанували старожилів села, матерів, яким присвоєно Почесне звання «Мати Героїня», Орденоносців. Подяками Новоушицької селищної ради за багаторічну сумлінну працю, активну громадську народженні Василь Куцький, Людмила Реус, Ігор Романюк, Сергій Самсонюк, Микола Рогатин, Олександр Кірик, Ансамбль «Кучаночка» та Надія Самсонюк.
Гостей свята радували піснями й запальними танцями місцеві артисти, а також з Новоушицького будинку культури і мистецтв та Куражинського старостату. На виставці були представлені роботи місцевих майстрів та майстринь, а саме різьби по дереву та вишивка різними техніками.
Щасливі від отриманого позитиву та від шансу побачити давніх знайомих, місцеві жителі вірять у те, що на наступний рік свято буде ще грандіознішим, а рідне село завдяки плідній співпраці розквітне з ще більшою силою.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #