^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА

Виробничий травматизм є більшою мірою наслідком недоліків й упущень у роботі керівників підприємств і спеціалістів з охорони праці і меншою мірою – самих працівників.
Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» завдання страхування від нещасного випадку та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності:


– проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров’ю застрахованих, викликаним умовами праці;
– відновлення здоров’я та працездатності потерпілих на виробництві від нещасних випадків або професійних захворювань;
– відшкодування матеріальної шкоди застрахованим і членам їхніх сімей.
ФОНД ІНФОРМУЄ
По наслідках кожного н/в на виробництві чи профзахворювання Фонд:
– здійснює матеріальне відшкодування потерпілим, а в разі смерті потерпілого – членам його сім’ї.
Допомога по тимчасовій непрацездатності виплачується в розмірі 100% середнього заробітку. Виплата такої допомоги триває до моменту одужання або до встановлення інвалідності.
У разі стійкої втрати професійної працездатності, встановленої МСЕК,
Фонд проводить одноразову страхову виплату потерпілому, розмір якої визначається відповідно до ступеня втрати професійної працездатності, виходячи з 17 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права потерпілого на страхову виплату.
Якщо комісія з розслідування н/в встановила, що ушкодження здоров’я настало не лише з вини роботодавця, а й унаслідок порушення потерпілим НПАОП, розмір одноразової допомоги зменшується на підставі висновку цієї комісії, але не більш як на 50%. Рішення про відсоток зменшення розміру одноразової допомоги приймається на комісії з питань ОП підприємства, а в разі її відсутності – на комісії з вирішення спорів при управлінні Фонду.
Сума щомісячної страхової виплати встановлюється відповідно до ступеня втрати професійної працездатності та середньомісячного заробітку, який потерпілий мав до ушкодження здоров’я.


Страховий експерт з охорони праці В. Чаплінський

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #