^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Реалізація Новоушицьким відділом Кам`янець-Подільської місцевої прокуратури повноважень у сфері запобігання та протидії корупції поза межами кримінального провадження

1024px-Flag of the Office of the Prosecutor General of Ukraine.svgНовоушицьким відділом Кам`янець-Подільської місцевої прокуратури, як спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції, вжито дієвих практичних заходів у сфері протидії адміністративним правопорушенням, пов’язаним із корупцією, та іншим порушенням вимог антикорупційного законодавства.
Відділом місцевої прокуратури активно реалізовано повноваження, передбачені частиною 3 статті 65 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) у частині реагування на порушення вимог Закону, виявлення причин та умов, які сприяли вчиненню корупційних і пов’язаних з корупцією правопорушень.


Так, у поточному році у судах першої інстанції працівниками відділу місцевої прокуратури забезпечено участь у розгляді 7 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. Вказані протоколи складено за статтями 172-6 та 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю та вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів). За результатами розгляду судами справ за вказаними протоколами адміністративне стягнення у вигляді штрафу накладено на 5 осіб (депутатів місцевих рад).
Зокрема, посадовці несвоєчасно, без поважних причин подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (подається щорічно до 1 квітня за минулий рік шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції) або повідомлення про суттєві зміни в майновому стані (подається у десятиденний строк з моменту отримання доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року). Штраф за порушенням вищевказаних вимог становить від 50 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що у грошовому еквіваленті становить від 850 до 3400 гривень.
Всупереч роз'ясненням щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, не допущення конфлікту інтересів, затверджених рішеннями Національного агентства з питань запобігання корупції, розміщенню інформації про найбільш типові порушення вимог антикорупційного законодавства у засобах масової інформації, на офіційних веб-сайтах органів державної влади та місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ та організацій під час проведення нарад, засідань, кількість випадків вчинення суб’єктами правопорушень, пов'язаних з корупцією, у Новоушицькому районі не зменшується.
Наголошую, що дотримання вимог фінансового контролю, не допущення порушень вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування перебуває у колі постійної уваги, а посилення ролі громадськості є вагомою умовою здійснення ефективних комплексних заходів у боротьбі з корупційними та пов’язаними з корупцією правопорушеннями на території Новоушицького району.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #