^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

За втручання Новоушицького відділу Кам`янець-Подільської місцевої прокуратури збільшено розмір орендної плати за землю на 121000 гривень

   Реалізуючи функцію представництва інтересів держави в суді шляхом вивчення ефективності захисту інтересів держави в частині приведення у відповідність до вимог закону розміру орендної плати за використання земель сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населених пунктів Новоушицького району, відділом місцевої прокуратури виявлено ряд договорів оренди, в яких занижено розмір орендної плати у зв`язку з невідповідністю нормативної грошової оцінки земель.
   Так, згідно із п. 11 Прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» у минулому році за рішенням та в порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України, проведено (всеукраїнську) нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення, що дає змогу органам місцевого самоврядування провести розрахунок правильності визначеного розміру орендної плати у раніше укладених договорах землі, у тому числі без проведення такої оцінки.
   За результатами вжиття Новоушицьким відділом Кам`янець-Подільської місцевої прокуратури заходів представницького характеру щодо досудового врегулювання спору, приведено у відповідність до вимог закону розмір орендної плати за використання земель сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населених пунктів Новоушицької селищної ради, шляхом укладання додаткових угод до договорів оренди, що призвело до збільшення розміру орендної плати за землю.
   Таким чином, за ініціювання відділом місцевої прокуратури питання про приведення передбаченої договором орендної плати у відповідність до вимог чинного законодавства, вжито заходів щодо наповнення бюджету селищної ради додатковими коштами на суму 121000 гривень. Робота на вказаному напрямку триває.

 

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #