^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Cтартував проект "Поліцейський офіцер громади"

 ya tut  В Україні стартував проект "Поліцейський офіцер громади", який орієнтований на взаємодію правоохоронців з об'єднаними територіальними громадами.
   Хто такий поліцейський офіцер громади?
   «Це офіцер поліції, який орієнтований на вирішення безпекових проблем саме своєї територіальної громади. Він доступний до населення, тому що постійно знаходиться поруч з людьми», - наголосив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
Завдання національного проекту “Поліцейський офіцер громади” – зробити такого правоохоронця функціонально й процесуально самостійним. Він має стати першим, до кого звертатимуться люди, котрі стикнулися зі злочином чи несправедливістю, і першим, хто запобігатиме кримінальним діянням і правопорушенням на підзвітній території. Причому, територія ця буде обмежена лише однією дільницею, де правоохоронець і сам мешкатиме, а не відвідуватиме, як більшість дільничних, “наїздами”. Словом, такий офіцер має стати невід’ємною частиною самої громади. При цьому він звітуватиме не лише перед поліцейським керівництвом, а й перед громадою, рекомендації якої враховуватимуть при подальшому продовженні контракту із офіцером, а також при ухваленні рішень щодо його заохочення чи покарання.
   Кандидатів на посаду поліцейських офіцерів громади відбирають як серед чинних поліцейських, так і серед громадськості. Кандидату потрібно подати анкету, пройти тестування, поліграф і співбесіду із залученням представників громадськості.
   Заповнити анкету можна за посиланням https://otg-officer.police.gov.ua/ та отримати додаткову інформацію щодо проходження наступного тестування.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #