^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Скликання позачергової сесії 05 вересня 2019 року

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від 28 серпня 2019 р. №303
смт Нова Ушиця

Про скликання позачергової сесії VІІ скликання Новоушицької селищної ради.

Керуючись ст.42 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 року N280/97-ВР (із змінами та доповненнями), -
1. Скликати позачергову сесію Новоушицької селищної ради VІІ скликання 05 вересня 2019 року о 10 год. в приміщенні Будинку дитячої творчості
2. Винести на розгляд позачергової сесії наступний порядок денний:

2.1. Про надання попередньої згоди на прийняття майна із спільної власності територіальних громад Новоушицького району до комунальної власності Новоушицької селищної об'єднаної територіальної громади в особі Новоушицької селищної ради
2.2. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ “Центр надання адміністративних послуг” Новоушицької селищної ради.
2.3. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних
послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Новоушицької селищної ради.
2.4. Про затвердження Правил утримання собак, котів і хижих тварин громадянами, підприємствами, установами, організаціями на території Новоушицької селищної ради (об’єднаної територіальної громади)


2.5. Про дострокове припинення повноважень старости Песецького старостинського округу та звільнення старости Лапчука О.О.
2.6. Про внесення змін до п.2 та додатку рішення I сесії Новоушицької селищної ради VII скликання від 17.12.2015 року №53 «Про утворення виконавчого комітету селищної ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» (із змінами)
2.7. Про внесення змін до додатку та п.2 рішення XII сесії Новоушицької селищної ради VІІ скликання від 21 грудня 2018 року №30 «Про затвердження структури та переліку штатних посад апарату Новоушицької селищної ради та її виконавчих органів, загальної чисельності апарату Новоушицької селищної ради та її виконавчих органів на 2019 рік»
2.8. Про внесення змін до рішення сесії
2.9. Про внесення змін до Програми фінансування ліквідації сільських виборчих комісій сільських рад, які увійшли до складу Новоушицької селищної ради, на 2019 рік
2.10. Про затвердження «Програми щодо запобігання та протидії насильству та насильству за ознакою статті на 2019-2023 роки.»
2.11. Про затвердження «Програми підвищення якості обслуговування платників та розвитку інформаційної мережі Новоушицької ДПІ Дунаєвецького управління ГУ ДФС у Хмельницькій області на 2019 рік»
2.12. Про внесення змін до Програми розвитку охорони здоров’я Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади 2017-2020 роки.
2.13. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік Комунального некомерційного підприємства «Новоушицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоушицької селищної ради.
2.14. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік
2.15. Про надання дозволу ТОВ «Агро-Дністер» на продовження терміну дії договорів оренди майна комунальної власності Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади.
2.16. Про надання дозволу приватному підприємству «Дживальдіс» на продовження терміну дії договору оренди майна комунальної власності Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади.
2.17. Про надання дозволу ФОП Муляру Миколі Володимировичу на на продовження терміну дії договору оренди майна комунальної власності Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади.
2.18. Про передачу майна з балансу Новоушицької селищної ради на баланс ГП «Комунальник»
2.19. Про передачу на реалізацію шляхом проведення електроних торгів земельних ділянок комунальної власності.
2.20. Про затвердження Порядку проведення електроних земельних торгів з реалізації земельних ділянок комунальної власності або прав на них.
2.21. Про проведення нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Песець.
2.22.Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність .
2.23. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок .
2.24. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
2.25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
2.26. Про передачу земельних ділянок в оренду.
2.27. Про розгляд заяв.
2.28.Про внесення назви провулку до Словників Державного реєстру.
2.29. Різне.

3. Спеціалісту І категорії загального відділу Новоушицької селищної ради Мокрому В.Л
оприлюднити дане розпорядження на офіційному веб-сайті Новоушицької селищної ради.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #