^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Відзначили День Чорнобильської трагедії

2604162260416126 квітня світ відзначає трагічну дату – День Чорнобильської трагедії. Саме від трагічного 26 квітня Україну почали ототожнювати із найбільшою техногенною катастрофою. Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров'ю мільйонів українців. Її наслідки ще будуть відчувати на собі майбутні покоління.
Тому, сьогодні чорнобильці, представники трудових колективів установ та організацій, учні шкіл та студентська молодь, мешканці селища зібралися біля пам'ятника учасникам Чорнобильської трагедії, щоб відзначити цю урочисту і, водночас, скорботну дату. Зі словами скорботи та болю до присутніх звернулись: селищний голова О.Московчук, голова районної ради О. Проциш, голова райдержадміністрації Ю. Танасійчук, голова районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» В.Семенюк та помічник-консультант народного депутата України В.Мельниченка С. Тимчук. Побажали ліквідаторам доброго здоров'я, сили духу, активності, родинного добробуту та впевненості в майбутньому.
Хвилиною мовчання під звуки поминальної сирени учасники мітингу вшанували тих, хто загинув, рятуючи рідну землю і все людство від наслідків техногенної катастрофи та поклали живі квіти та траурні вінки до пам'ятника.
Ще один урочистий захід відбувся у районному будинку культури. Де вручалися квіти для Новоушицьких ліквідаторів, звучали пісні та вірші у виконанні артистів районного будинку культури. Також з нагоди 30-ї річниці аварії на ЧАЕС усі ліквідатори отримали спеціальний нагрудний знак, який їм вручали керівники району.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #