^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Відділ у Новоушицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області інформує

   Із запровадженням у 2013 році автоматизованої системи ведення Державного земельного кадастру – Національної кадастрової системи, кожен землевласник та землекористувач має змогу за допомогою порталу «Публічна кадастрова карта України» (http://map.dazru.gov.ua/kadastrova-karta) перевірити чи внесено відомості про його земельну ділянку до кадастрової системи та наскільки правильними і достовірними є відомості про неї.
  На сьогодні під керівництвом Держгеокадастру триває процес наповнення, актуалізації та виправлення відомостей про земельні ділянки, на які були видані правовстановлюючі документи, однак відомості про такі земельні ділянки не внесені з певних причин до системи Державного земельного кадастру.
  Дану роботу виконують державні кадастрові реєстратори по всій території України, в т.ч. на території Новоушицького району.


Узагальнюючи причини відсутності таких земельних ділянок та наявних помилок, які виявляються як державними кадастровими реєстраторами так і самими землевласниками, землекористувачами на місцях можна видокремити найпоширенішу з них, а саме: коли інформація про земельну ділянку зберігалася лише в паперовій формі і її ще не переведено у цифровий формат, а, отже, не завантажено в систему (як правило це ділянки з правовстановлюючими документами, виданими до 2004 року).
  В свою чергу, відомості про земельні ділянки можуть містити помилки, які могли бути допущені у різні часи та з різних причин.
  Коли є сумніви у достовірності даних про земельну ділянку або коли інформація про ділянку в Державному земельному кадастрі відсутня взагалі, державними кадастровими реєстраторами здійснюється пошук інформації та перевірка відомостей перед тим, як внести їх до Державного земельного кадастру.
  Пошук відповідних матеріалів та документів ускладнюється тим, що в переважній більшості таких випадків землевпорядні організації, які виготовляли технічну документації із землеустрою і мали відповідати за якісне виконання землевпорядних робіт припинили свою діяльність або взагалі відомості про виконавця робіт із землеустрою відсутні.
  Звертаємо увагу, що саме землевласники та землекористувачі передусім повинні бути зацікавлені в тому, щоб земельна ділянка була внесена до системи Державного земельного кадастру та коректно відображена.
  Якщо у Вас не має можливості скористатись послугами Публічної кадастрової карти, Ви можете звернутись до Відділу у Новоушицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області (якщо земельна ділянка у межах району) щодо наявності або відсутності відомостей або виявлення помилок у відомостях про земельну ділянку у системі Державного земельного кадастру.
  При цьому необхідно надати відповідну документацію із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка відводилась у власність чи користування, з каталогами координат та (при наявності) обмінний файл.
  Додатково інформуємо, що одним із шляхів виправлення помилок внаслідок неякісного виконання робіт із землеустрою у минулому чи відсутності відповідних матеріалів і документів, на підставі яких були передані у власність чи користування земельні ділянки, є виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок у натурі (на місцевості).

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #