^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова



 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Укладання договорів жителями селища з комунальним підприємством на вивіз сміття

  У нашому селищі кожна родина періодично стикається з питанням вивезення (утилізації) сміття, а тому потребує послуги з вивезення побутових відходів. Проте, чи усі відповідно до чинного законодавства уклали договір на вивезення ТПВ?

  За інформацією директора ГП «Комунальник» Ніколаєва Ю.В., лише близько 1% родин мешканців населених пунктів Новоушицької ОТГ виконали вимогу законодавства та уклали договір на вивезення побутових відходів. Крім того, є громадяни, які категорично відмовляються від укладання договору на вивіз сміття, мотивуючи тим, що у них воно відсутнє. В той час, ми постійно спостерігаємо картину «процвітання» стихійних сміттєзвалищ у лісосмугах, ярах, лісах.
  Отже, чи порушують закон, та який, громадяни, що так ухиляються від укладання договору на вивіз твердих побутових відходів?
  Відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів укладають договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, здійснюють оплату послуг з поводження з побутовими відходами та забезпечують роздільне збирання побутових відходів. До джерел утворення побутових відходів стаття 1 цього ж Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).
Згідно з ч.1 ст.25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку. В нашій громаді виконавцем послуг з вивезення  побутових відходів є госпрозрахункове підприємство «Комунальник». Дане підприємство уповноважене укладати з юридичними та фізичними особами на території Новоушицької селищної ради  договори на вивезення побутових відходів  спеціально обладнаними для цього транспортними засобами. 
  Також у населених пунктах об’єднаної територіальної громади діють Правила з благоустрою.
  При виявленні фактів порушення Правил благоустрою уповноважені на те органи та посадові особи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких буде відкриватись адміністративне провадження.
Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності - від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
  Відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою.
  Тому, Новоушицька селищна рада та комунальне підприємство  попереджає жителів громади щодо необхідності у найближчий час укласти договір із комунальним підприємством на вивіз сміття. 


Начальник юридичного відділу
Новоушицької селищної ради Зубаль І.С.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #