^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Укладання договорів жителями селища з комунальним підприємством на вивіз сміття

  У нашому селищі кожна родина періодично стикається з питанням вивезення (утилізації) сміття, а тому потребує послуги з вивезення побутових відходів. Проте, чи усі відповідно до чинного законодавства уклали договір на вивезення ТПВ?

  За інформацією директора ГП «Комунальник» Ніколаєва Ю.В., лише близько 1% родин мешканців населених пунктів Новоушицької ОТГ виконали вимогу законодавства та уклали договір на вивезення побутових відходів. Крім того, є громадяни, які категорично відмовляються від укладання договору на вивіз сміття, мотивуючи тим, що у них воно відсутнє. В той час, ми постійно спостерігаємо картину «процвітання» стихійних сміттєзвалищ у лісосмугах, ярах, лісах.
  Отже, чи порушують закон, та який, громадяни, що так ухиляються від укладання договору на вивіз твердих побутових відходів?
  Відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів укладають договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, здійснюють оплату послуг з поводження з побутовими відходами та забезпечують роздільне збирання побутових відходів. До джерел утворення побутових відходів стаття 1 цього ж Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).
Згідно з ч.1 ст.25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку. В нашій громаді виконавцем послуг з вивезення  побутових відходів є госпрозрахункове підприємство «Комунальник». Дане підприємство уповноважене укладати з юридичними та фізичними особами на території Новоушицької селищної ради  договори на вивезення побутових відходів  спеціально обладнаними для цього транспортними засобами. 
  Також у населених пунктах об’єднаної територіальної громади діють Правила з благоустрою.
  При виявленні фактів порушення Правил благоустрою уповноважені на те органи та посадові особи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких буде відкриватись адміністративне провадження.
Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності - від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
  Відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою.
  Тому, Новоушицька селищна рада та комунальне підприємство  попереджає жителів громади щодо необхідності у найближчий час укласти договір із комунальним підприємством на вивіз сміття. 


Начальник юридичного відділу
Новоушицької селищної ради Зубаль І.С.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #