^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

До уваги мешканців Нової Ушиці!

  920314c6cfdd63891f5664aca390f444 XL-610x312 Загальновідомий факт, що незнання закону не звільняє від відповідальності за його порушення, може приховувати в собі доволі серйозні наслідки, якщо йдеться про податкові правовідносини. Вчасна сплата податкових зобов’язань - це запорука виконання важливих соціальних програм і виплат, а також передмова фінансової стабільності в нашій громаді. Тому закликаємо платників податків працювати виключно у законодавчому полі та своєчасно сплачувати до бюджету податки та збори.
  У 2019 році до бюджету селищної ради фізичні особи сплатили 1 мільйон 38 тис. гривень плати за землю і 667 тис. гривень податку на нерухомість. Зменшення надходжень з плати за землю від фізичних осіб – на 6 тис. гривень, а з податку на нерухомість збільшення – на 37 тис. грн.
  Довідково: кожен громадянин – власник майна, що підлягає оподаткуванню, може переглянути суми нарахувань в списку що додається та сплатити зобов’язання.
  Для уточнення інформації відносно сплати податків до місцевого бюджету просимо звернутися до Новоушицького ДПІ Дунаєвецького управління ГУ ДПС у Хмельницькій області (смт. Нова Ушиця, пров. Український , 6А, каб. ), Новоушицької селищної ради (смт. Нова Ушиця, вул. Українська , 18, каб. ), або Центру надання адміністративних послуг (смт. Нова Ушиця, вул. Подільська , 12, каб. ).
  Для уточнення необхідної інформації просимо Вас при собі мати паспорт, індивідуальний податковий номер та квитанції про сплату податків.
  З метою уникнення збільшення податкової заборгованості та податкових зобов’язань у подальшому просимо своєчасно сплачувати податки та збори до місцевого бюджету та перевіряти правильність реквізитів при оплаті.

 

Список платників податків

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #