^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Звіт старостів Бучайського, Вільховецького та Отроківського старостинських округів.

  Cтарости Новоушицької ОТГ продовжують звітувати про свою діяльність мешканцям сіл. 11 лютого про підсумки роботи старостату громадськості села звітували старости Надія Ахтимчук – Бучайський старостинський округ села Бучая та Загоряни, а також 12 лютого Лілія Коваль – Остоківський старостинський округ села Отроків й Тимків та Анатолій Шевчук – Вільховецький старостинський округ села Нова Гута та Маціорськ. На зборах були присутні представники селищної ради, працівники ГП «Комунальник», ГП «Водоканал», відділу культури, туризму та питань ЗМІ.


  Учасники зібрання мали можливість спільно проаналізувати кількість використаних коштів та об’єм виконаної роботи впродовж минулого 2019 року, обговорити проблемні питання населених пунктів. Також визначили основні пріоритетні напрямки роботи на 2020 рік по кожному старостинському окрузі.
  Бучайський старостинський округ у 2020 році працюватиме над ремонтом доріг комунальної власності де проведено водопостачання, встановленням козирка та ремонтом сходів біля приміщення ФАПу, прочищення труби для стікання води біля автобусної зупинки. Також жителі села піднімали питання щодо обрізки дерев від шляху до с. Бучая та провести засідання пайовиків з представниками ТОВ «Енселко Агро».
  У селах Отроків, Тимків у 2020році продовжуватимуть роботу над ремонтом доріг комунальної власності та встановленням вуличного освітлення, обрізка аварійних дерев. Жителі села Отроків хвилюють питання щодо можливості автономного опалення в ДНЗ на період канікул в школі, вивчення англійської мови в школі. А жителі села Тимків піднімали питання щодо зустрічі з керівництвом «Кернел», встановлення громадської вбиральні біля клубу та кладовища, ремонт пам’ятника загиблим воїнам.
  У селах Нова Гута, Маціорськ пріоритетними завданнями стане: ремонт доріг комунальної власності, встановлення огорожі на кладовищі с. Маціорськ. Жителі порушили питання виділення техніки для водовідведення, встановлення вуличного освітлення, щодо належного електропостачання, обробітку полів агрохімікатами, відкриття магазину, встановлення дорожнього знаку «Населений пункт», заміни покриття автобусної зупинки, відновлення рейсового автобусу Маціорськ – Нова Ушиця, зняття аварійного дерева біля трансформатора.
  Учасники звіту обговорили проблемні питання, на які керівництво селищної ради та старостату дали обґрунтовані відповіді.

31

32

33

34

35

36

37

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #