^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Шановні жителі Новоушицької громади!

   Звертаємось в першу чергу до тих, хто перебував на роботі, або подорожував країнами Європейського союзу, інших країн і повертаються або повернулися в Україну! Всі ми бачимо, що епіцентр епідемії коронавірусу COVID-19 знаходиться в таких європейських країнах, як Італія, Німеччина, Чехія, Польща. Тобто, в тих країнах, де перебувало найбільше наших громадян. Ми поважаємо Ваші конституційні права, але непроста ситуація з поширенням коронавірусної інфекції змушує усіх нас бути відповідальними один до одного. Тому, рішенням № 6 від 23.03.2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, для здійснення заходів щодо недопущення поширення коронавірусу COVID-19 на території Новоушицької громади зобов'язано людей, які повернулися із-за кордону повідомити селищну раду або відповідний старостинський округ про те, з якої країни та якого числа вони повернулися. Також, терміново повідомити телефоном сімейного лікаря про своє прибуття та стан здоров’я.
Таким громадянам, необхідно максимально обмежити перебування у місцях масового скупчення людей, залишатися вдома певний період часу після приїзду із за кордону, обмежити спілкування з іншими, уважно спостерігати за станом свого здоров’я, при перших ознаках захворювання – висока температура, сухий кашель тощо – невідкладно звертатися до свого сімейного лікаря та виконувати його вказівки.
   Порушення правил та норм, встановлених для запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, «якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань», карається штрафом від 17000 грн. до 51000 грн., арештом на строк до шести місяців, обмеженням або позбавленням волі на строк до трьох років.
   Нагадуємо, що коронавірус COVID-19 не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є лише в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чхання. Відстань – це гарантія безпеки. Це фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому, заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви знаходитесь на відстані понад 1,5 метра. Епідемію можна зупинити!
   До уваги свідомих мешканців громади, якщо ви маєте інформацію про громадян, які повернулися із-за кордону та мешкають на території громади, терміново повідомте депутата відповідного округу, старосту або безпосередньо селищну раду за телефоном (3847) 2-14-74 та моб. 068 097 46 98 для зв'язку та листування.

   Бережіть своє здоров’я, свої рідних та близьких.

   11111

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #