^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Про попередження пожеж в природних екосистемах

17 квітня 2020 року вступив в дію Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з мето. Збереження довкілля щодо посилення відповідальності за дії, спрямованні на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу».
Згідно з яким:
- Забруднення повітря речовинами, відходами або іншими матеріалами промислового чи іншого виробництва внаслідок порушення спеціальних правил карається штрафом від 30 600 до 61 200 гривень або обмеженням волі до 3 років (ст.. 241 Кримінального кодексу України);
- Знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загально небезпечним способом карається штрафом від 91 800 до 153 000 гривень або обмеженням волі від 2 до 5 років (ст.. 245 Кримінального кодексу України).
- Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або їх залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах карається штрафом від 3 060 до 6 120 гривень (ст.. 771 Кодексу України про адміністративні правопорушення).
Випалювання сухої рослинності має згубний вплив на стан навколишнього природнього середовища, адже призводить до руйнування екосистеми (знищення рослин, комах, птахів та тварин), забруднення атмосферного повітря, погіршення якості ґрунтів. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на весняно-літній період.
Наголошуємо, що самовільні підпали зменшують біорізноманіття та порушують природню рівновагу. Саме тому, зважаючи на збільшення кількості загорянь у природніх екосистемах та на відкритих територіях, закликаємо громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у весняно-літній період.

 

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #