^На початок

контакти

зверн громад і петиц

культ туризм відпоч

інвест пропоз

Освіта

Соц захист

Медицина

Цивіл зах

Громад бюджет

Місц подат і збор

Комунал послуги

Комун майно

місц орг держ вл

доступ до публ інф

колект договори

корисн посиланн

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акту

Про оприлюднення регуляторного акту - рішення сесії Новоушицької селищної ради VІІ скликання: «Про затвердження середньодобових та середньорічних норм утворення твердих побутових відходів»

Відповідно до положень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року № 1160-IV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, виконавчий комітет Новоушицької селищної ради Новоушицького району Хмельницької області повідомляє про оприлюднення проекту регуляторних актів – рішень сесії Новоушицької селищної ради VІІ скликання:
«Про затвердження середньодобових та середньорічних норм утворення твердих побутових відходів» який передбачає затвердження середньодобові та середньорічні норми утворення твердих побутових відходів по смт. Нова Ушиця та с. Філянівка.

Прийняття даного регуляторного акта дозволить створити відповідні умови для забезпечення споживачів якісними послугами з організації збирання, вивезення твердих побутових відходів, що утворюються на території міста .

Розробником зазначеного проекту регуляторних актів є Новоушицьким комунальним підприємством ГП «КОМУНАЛЬНИК».
З проектами рішень та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційній сторінці Новоушицької селищної ради в мережі Інтернет: http://novagromada.gov.ua/

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у друкованому або електронному вигляді до 19 червня 2020 року на поштову або електонну адресу:
32600, смт Нова Ушиця, вул. Подільська,12. тел./факс (03847) 2-14-74,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Додаток

Copyright © 2016-2021. Новоушицька селищна територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #