^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Представництво прокуратурою інтересів держави при визнанні майна безхазяйним

 Новоушицьким відділом Кам`янець-Подільської місцевої прокуратури ефективно використовують представницькі повноваження з метою захисту державних інтересів.

 Так, вжитими заходами представницького характеру встановлено, що на території одного з сіл Новоушицької об’єднаної територіальної громади наявне безхазяйне нерухоме майно, зокрема два нежитлових приміщення площею понад 100 та 500 м2.
 Цивільним кодексом України передбачено, що безхазяйні нерухомі речі беруться на облік органом, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, за заявою органу місцевого самоврядування, на території якого вони розміщені. Про взяття безхазяйної нерухомої речі на облік робиться оголошення у друкованих засобах масової інформації.  Після спливу одного року з дня взяття на облік безхазяйної нерухомої речі вона за заявою органу, уповноваженого управляти майном відповідної територіальної громади, може бути передана за рішенням суду у комунальну власність.
 Ураховуючи, що інтереси територіальної громади залишаються не захищеними, Новоушицький відділ місцевої прокуратури звернувся до районного суду з заявами про передачу безхазяйного нерухомого майна у комунальну власність.
 Так, після передачі у комунальну власність вищезаного майна, Новоушицька селищна рада отримає додатковий ресурс для поповнення місцевого бюджету та реалізації соціально-економічних і культурних функцій.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #